Срещата е на 06-07.06 във Вонеща вода

  • 20 624
  • 305
Мили момичета и момчета Laughing,
напълно подкрепям предложението на Мама Галя за нова общофорумска среща през м.Май, поради което отварям тази тема за предложения и дискусии, относно датата и мястото на срещата.

Моля всички да вземат дейно участие, иначе ще си отбелязвам черни точки в тефтера Mr. Green
Виж целия пост
# 1
А предложения къде?
Виж целия пост
# 2
Да си запиша червена точка тогава, че иначе сватята ще ми отреже поморийската  Mr. Green
Имаше много хубави предложения в предишната дискусия за планинските райони. В момента времето ми е малко кът за четене на стари теми, със сигурност знам че Дидка беше дала едното предложение.
Идеята е да се целим в централна България, за да е достъпно за всички.
Май месец става - ако уцелите края на май имам два повода да черпя - 22 за рожден ден на Милен и 28 за щъркелов ден на Митко.
Виж целия пост
# 3
Порових, намерих. Познато място - Дидка и Калина дадоха много добри отзиви от септемврийската "среща" на форума.

http://journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=3703#pic
Старо но добро предложение.
Виж целия пост
# 4
Добре изглежда, аз съм ЗА! Peace
Виж целия пост
# 5
Аз да питам смешен въпрос майките с 4 деца - не взимате ли тройни стаи, защото аз такива не видях  newsm78
Извинявам се за глупавия въпрос, ама от скоро се сдобих с домочадие  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
СПАМ
Фоксче - майки с 4 деца - де ги???  Joy
Виж целия пост
# 7
Пу-пу и аз да се запиша.
За среща винаги готова.Само да не стане нещо непредвидено пак,както стана послединят път със шарката.Точно тогава би трябвало да се нанасяме и пренасяме,дано и там нещо непредвидено не изскочи.
Иначе за мястото нямам претенции.То ние за половин час да тръгнем на път Преслава все лошо и става,тъй че където половин там и още 10 пъти по толкова.
Взимам свещички и така.
Само трябва да се уточним за датите и дали на всички ще е удобно.
Аз предлагам или края на април месец или началото на май.После пък ще се готвим за друга среща нейде по морето.

П.П.На море да си кажа,вече или краят на юни или юли.Още потръпвам дето брах студа август на Черноморец. Tired
Виж целия пост
# 8
СПАМ
Фоксче - майки с 4 деца - де ги???  Joy
Ни са подигравай, 2 деца имах предвид  Mr. Green. Кажи сега за стаята  - вие сте близо на възраст.
Виж целия пост
# 9
Море естествено юни или юли, че не ми се ловят водорасли.

Фоксче, ние за дребчо си влачим кошарата - на морето бяхме в тройка, не че ползвахме третото легло - Милен все при нас се опитваше да се навре. Ама ние и на едно легло се събираме тримата, само за дропса трябва отделна кошара, че много тренира футбол.
Така че тройка е най-добрия вариант за нас, но ако няма тройки и двойка върши работа.
Виж целия пост
# 10
На нас ни е малко сложно, че някои членове от семейството сгафиха и ще останат без книжка, а пък други още карат курсовете, но да се надяваме, че или на едните ще им изтече наказанието, или на другите ще им дойде музата за шофиране Flutter Flutter
Виж целия пост
# 11
Тази поляна пред хижата изглежда страхотно за дивачета с неизчерпаема енергия.

Уж сега вече съм нормализирала малко работните ангажименти, дано котка не ми мине път, но като цяло имаме желание за една многобройна среща.  Wink
Виж целия пост
# 12
Дефи съм...
Не знам вече какво да правя с този проблем с компютъра. Може би е най-добре да си направя нов ник  newsm78
Така, за срещата - 24 и 25 май се падат събота и неделя и поне засега нас идеално ни устройват  Grinning ПО-рано просто не мога - пак ще пътувам

Нямам време да гледам линка сега. Това същото място ли е над Троян?
Виж целия пост
# 13
Дефи, същото място над Троян е, дето бяха Дидка и Калина през септември. Мисля че е удачно от гледна точка на центално положение, голяма поляна и липса на басейн  Laughing
Виж целия пост
# 14
Как само си се наговаряте. През май няма гъби нали? Последния път се прибрахме с един багажник гъби и аз ги изхвърлих, че да не тровим тате. Само дето не ме гръмна. Купих му от пазара, ама не били неговите.
Имаше стаи с 4 легла - май беше нещо като спалня и едно на два етажа. Имаше и спалня + 2 единични. Само доста път е от Добрич. Засега бройте +4 - да не ни мине котка път. Есента изпуснахме фест на ракията. Дидка да провери пролетните изяви, че да не се косим и този път.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия