Всички мъже ли са к.рвари???

  • 5 082
  • 90
А????
Виж целия пост
# 1
Ми да,какво има да се лъжем!Така си е,и който е мъж да си го признае!!!! #2gunfire
Виж целия пост
# 2
Разбира се. Ама те не са виновни, само майките им...  Peace
 Joy
Виж целия пост
# 3
Много ясно, бате  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Не. Някои са п*дали.
Виж целия пост
# 5
 newsm03 Не и моя! Той е толкова праволинеен, че да дойде някоя и да ми каже, че са се натискали с него, аз няма да повярвам  Peace
Виж целия пост
# 6
Аз познавам една расова разпоретина. Просто трябва да изтрещя тотално за да и пусна. То къде му е тръпката да се занимаваш с такъв вид създание? Харесвам определено момичета на по-високо ниво.
Виж целия пост
# 7
Разбира се, че не.
Виж целия пост
# 8
Флор ме изпревари.
Ама има и една категория, дето много им се иска да са к*рвари,ама все не ги огрява.
Виж целия пост
# 9
Не. Мъжете не обичат да са с к...и, това ги унижава. Прават го, защото нищо друго в момента не им е достъпно.
Виж целия пост
# 10
Не, но на повечето им се иска  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Ама има и една категория, дето много им се иска да са к*рвари,ама все не ги огрява.
И какво друго им остава освен да пуснат тема като 'Леки ли са всички жени?'...
Виж целия пост
# 12
Не, не са всички, но всички харесват хубавите, поддържани и немрънкащи момичета  Simple Smile
Майтапът настрана. В буквалния смисъл курварите са кофти. Има ги, но са нагли, личи им и не са обект на желание от сериозните момичета.
Сериозните момичета пък са скучни. Абе, не е лесно  Laughing
Но не, определено не са всички мъже такива. Познавам двама-трима   Grinning
Виж целия пост
# 13
Е има и дървари,гомнари Embarassed,.Уж казват че не са такива но като видят готини мадами #Crazyмале ,мале  #Shocked
Виж целия пост
# 14
Не, не са всички, но всички харесват хубавите, поддържани и немрънкащи момичета  Simple Smile
Майтапът настрана. В буквалния смисъл курварите са кофти. Има ги, но са нагли, личи им и не са обект на желание от сериозните момичета.
Сериозните момичета пък са скучни. Абе, не е лесно  Laughing
Но не, определено не са всички мъже такива. Познавам двама-трима   Grinning
  newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия