Венета Райкова бременна?

  • 16 850
  • 182
Та на въпроса... досега гледах "Горещо" и кво да видя.. ми тя Венетка май бременна.
Ако някой го е гледал нека сподели дали е забелязъл същото.
Интересното бе, че не я снимаха от кръста надолу, а и в лице изглеждаше различна, сякаш по-пълна.
Може и на мен да ми се е сторило, но ако не - да й е честито, по-хубаво от това няма Simple Smile
Виж целия пост
# 1
И от бързане чак си и объркала името!
Виж целия пост
# 2
Мярнах я на корицата на някакво списание за бременни, ама дали е бременна, не знам...
Виж целия пост
# 3
Тя ако беше бременна, нямаше ли да се похвали?
Виж целия пост
# 4
И аз не знам, но казано честно - не ме интересува. Прекалено проста е за да представлява интерес някакъв  Crazy
Жива и здрава да е  Peace
Виж целия пост
# 5
И как пък забеляза, че е бременна?
Даваха я не само в лицето, същата скумра си е за мен.
Виж целия пост
# 6
От кой? Grinning
Виж целия пост
# 7
Да, ама накара Пешко да й завесе Библията, че полата й била много къса и да не ставала. Изобщо не й беше къса полата  Thinking
Виж целия пост
# 8
Да, ама накара Пешко да й завесе Библията, че полата й била много къса и да не ставала. Изобщо не й беше къса полата  Thinking
Хайде Шушоне, ти знаеееш! Wink Не ни подхвърляй късчета само! fiuuuuuu
Виж целия пост
# 9
Да, ама накара Пешко да й завесе Библията, че полата й била много къса и да не ставала. Изобщо не й беше къса полата  Thinking

Дам,полата й беше до колената и аз това забелязах,ама по принцип избягва да става винаги,защото уж микрофона и т.н. Ако е,досега нямаше ли да се разбере щом и корем смятате,че крие.Абе аз не смятам че е бременна.
Виж целия пост
# 10
Аз мисля, че не е бременна  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Тя и новите цици не е демонстрирала в ефир още... Thinking не я гледах днес, но все е облечена в тъмни цветове, нищо не подхвърля за тях, пък я знаем като иска да натрапи някаква информация колко е устата. За нейните си нови екстри и тунинг си трае. Само за ботокса спомена веднъж така бегло...
Виж целия пост
# 12
И с цици, и без цици, пак ще си е същата стискозъбка.
Виж целия пост
# 13
Чух някъде - а дали не във форума, че е бременна, но си трае засега, от суеверие, че не се казва до 4-ия месец или нещо такова... Лека бременност й желая.
Виж целия пост
# 14
И с цици, и без цици, пак ще си е същата стискозъбка.
... докато не си сложи устни Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия