Какви механизми са ви известни за закрепянето на столчетата/кошниците в колата?

  • 385
  • 8
Моля за помощ ,защото ми предстои такава покупка,а не съм наясно.Благодаря предварително!!
Виж целия пост
# 1
Питанката е по-скоро дали захващането само с колана на колата е достатъчно?? newsm78
Виж целия пост
# 2
Не знам дали е достатъчно, да пази господ да не го проверявам колана, но нашият стол не може да се закрепи по друг начин.
Виж целия пост
# 3
По принцип може и да се изказвам неподготвена, ама мисля, че ВСИЧКИ се закрепят с колана??? А и коланът е здраво захванат на конкретни части от корпуса на колата, не за седалката. Доста трудно ще е да се закрепи нещо здраво по друг начин  newsm78
Виж целия пост
# 4
само с колан се закрепват, отделно детето е закопчано към самата седалка. няма допълнителни приспособления
Виж целия пост
# 5
Освен с колани може и със системата Isofix. Към специално вградените халки, в седалките на колата, се закачват кукичките, прикрепени към столчетата. Тази ситема се води не само по-бърза и лесна за поставяне, но и по-надеждна.

Виж целия пост
# 6
Освен с колани може и със системата Isofix. Към специално вградените халки, в седалките на колата, се закачват кукичките, прикрепени към столчетата. Тази ситема се води не само по-бърза и лесна за поставяне, но и по-надеждна.

Благодаря за информацията! Не ги бях виждала тези   bouquet
Виж целия пост
# 7
Освен с колани може и със системата Isofix. Към специално вградените халки, в седалките на колата, се закачват кукичките, прикрепени към столчетата. Тази ситема се води не само по-бърза и лесна за поставяне, но и по-надеждна.

Благодаря за информацията! Не ги бях виждала тези   bouquet

Само че не всяка кола има Изофикс. Confused
Виж целия пост
# 8
с колана е нашето
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия