Лекарства при кърмене

  • 635
  • 3
Мами помагайте!
Не знам дали съм настинала или е нещо вирусно, но съм страшно отпаднала, болят ме всички мускули, гърлото и носът ми е запушен. Нося се като парцал. Докторът ми е втора смяна, а до тогава какви лекарства мога да пия, които не пречат на кърменето?
Пих парацетамол и витамин С, но за гърлото???, а капки за нос???
Обикновено смуча за гърло антиангин или нещо подобно с местен антибиотик, но не знам сега като кърмя дали става?
Виж целия пост
# 1
За гърлото мога да ти препоръчам Homeogene 9, то е хомеопатично, продава се повсички аптеки и действа безотказно, поне при мен.
През цялата бременност съм си лекувала болното гърло само с него, а ми се е случвало поне 5-6 пъти...нали си имама един батко вирусо-преносител от яслата Laughing
Хапчетата се смучат на всеки час до подобрение, след това приемите се разреждат.
Бързо оздравяване Wink
Виж целия пост
# 2
За гърлото има и друго хомеопатично,на Heel - Anginheel,за един ден ми оправи ангината - също го има в нормалните аптеки,а не в специализираните и се смуче първите 2ч на 15мин,после разреждаш през час и при подобрение 3-5 пъти на ден.Но е хубаво 2 дни да го смучеш,независимо че бързо се подобрява състоянието.
Повечето капки за нос са ок,но има и хомеопатични таблетки за хрема на Боарон - Коризалия,смучат се на всеки час и при мен много бързо действат.Или хомеопатичния спрей на Heel - Еуфорбиум композитум.
Бързо да минава Grinning
Виж целия пост
# 3
Много ви благодаря! Сега ще ги купя и дано подействат!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия