За какво мечтаете?

  • 1 346
  • 21
Мили мами, споделете какви са вашите мечти и всъщност спираме ли някога да искаме още и още? Laughing
Виж целия пост
# 1
Никога няма да спра да мечтая!
А ако кажа какви са мечтите ми.....то тогава то няма да бъдат мечти!
Пазя ги само за себеси а когато станат реалност споделям,че съм мечтала за това!
Много от мечтите ми са реалност вече.....а за какво мечтая сега.....няма да споделя! Mr. Green
Виж целия пост
# 2
за много неща
Виж целия пост
# 3
за бебче  Flutter надявам се скоро да се осъществи
Виж целия пост
# 4
И при мен много от мечтите ми станаха реалност. Явно наистина е вярно това, което казват, че ако мечтаеш или силно желаеш нещо, то се сбъдва!
Дано и сегашните ми мечти станат реалност някой ден.
Хайде само една ще споделя, т.е. 2 - да науча италиански и скоро да отидем на екскурзия в Рим  Praynig
Виж целия пост
# 5
Мечтая за много неща и не, не спирам  Crazy
Виж целия пост
# 6
За чист въздух, природа, зелена трева, чиста вода и храна ...
Виж целия пост
# 7
За чист въздух, природа, зелена трева, чиста вода и храна ...

Знаех си това за теб. И за Анда ще е така, за Вердад, за чандра, за ниара, додо_додо...  Hug И аз искам, но нас трудно ще ни огрее  Confused Все по-лошо става   Sad
Виж целия пост
# 8
Мразя сбъднати мечти, много мразя.
Май няма нищо по-лошо от това, да
ти се сбъднат мечтите. Като клетва е.

Да ти се сбъднат мечтите, да ти се сбъднат!
Люта клетва, а?!
Виж целия пост
# 9
Мечтая за мир. Съвсем сериозен съм.
Виж целия пост
# 10
За къща с дворче  Praynig
Виж целия пост
# 11
Мечтая един ден всички досадници да са натирени в музей и ние, само когато ни се прииска, да ходим да ги гледаме, да цъкаме с език и да се радваме, че не сме като тях.  Flutter
Виж целия пост
# 12
За много неща, на първо място здраве, за близките ми също. За по- състрадателни и мислещи хора, за една преуспяла държава със спокоен живот за нас. За по малко болести, бедствия........ много глобално взе да става.
За сватба, бебе, щастие...
Винаги има място за мечти.  Peace
Виж целия пост
# 13
Нямам мечти. Каквото дойде... Господ си знае работата... И да мечтаем и да не мечтаем пак няма да е така както ние искаме.
Виж целия пост
# 14
Нямам мечти. Каквото дойде... Господ си знае работата... И да мечтаем и да не мечтаем пак няма да е така както ние искаме.
Евалата баш моето мислене Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия