Бубето 29 стана мама

  • 2 175
  • 22
Бубето стана мама на две девойки, ето какво е писала нейната по голяма дъщеря newsm51 newsm51

FlutterЗдравейте аз сьм детето на бубето29 FlutterМойта майка роди на 2 февруари близначки newsm06
Пьрвата се казва Vyara тежи 2950  и е 50cm и се роди в 15:12 newsm03
Втората се казва Velizara тежи 2650 и е 49cm и се роди в 15:31  Two Hearts newsm76 Two Hearts  babyuu  babyuu

Каква хубава новина, двойна радостта за мама и тате и много да ги радват. И скоро да се приберат у дома.
Виж целия пост
# 1
Честито на щастливата мама, на голямата кака и на таткото, който ще се радва на толкова обич вкъщи!


   
Виж целия пост
# 2
Ехаа, имам се адашка!  Grinning Кеееф!

Честити рожби, мамо Бубе!

Нека са здрави и щастливи дечицата ти.

Бъдете едно щастливо женско царство!

Желая ти бързо възстановяване и очакваме скоро да разказваш.
Виж целия пост
# 3
страОтно... ЧЕСТИТО НА бУБЕТО ЗА МАЛКИТЕ 2 ПРИНЦЕСКИ  smile3501 ДА СА И ЖИВИ И ЗДРАВИ, САМО РАДОСТ И УСМИВКИ НА ЦЯЛОТО И СЕМЕЙСТВО
Виж целия пост
# 4
Честити дъщерички на Бубето 29!
Честити сестрички на каката!

Цялото семейство да сте много здрави, щастливи и много да се обичате!    bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 5
Честити дъщерички на Бубето Simple Smile Да са живи и здрави, да растат усмихнати и обичани от всички. Честито и на щастливите кака и татко!  bouquet
Виж целия пост
# 6
Честита двойна радост на бубето29 ! Бебчетата да растат бързо и неусетно за радост на пълната им къща!   bouquet
Виж целия пост
# 7
Честитооооо!!!!!!!  bouquet
Да са живи и здрави малките кукли,много да папкат и много да слушкат мама тати и кака smile3501 newsm06
Виж целия пост
# 8
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН. МНОГО РАДОСТ И УСМИВКИ ЗА МАЛКИТЕ ПРИНЦЕСИ И КАКАТА. ДА РАСТАТ ЖИВИ И ЗДРАВИ ЗА РАДОСТ И ГОРДОСТ НА МАМА И ТАТКО!!1 smile3525
Виж целия пост
# 9

Честита двойна радост на Бубето 29!
Виж целия пост
# 10
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН!ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА ПАПКАТ И СЛУШКАТ МАМА И САМО РАДОСТИ ДА НОСЯТ НА ВСИЧКИ ОКОЛО ТЯХ!
Виж целия пост
# 11
Честито! Да са им живи и здрави!  Hug Hug
Виж целия пост
# 12
Чесито и от нас! Да са живи, здрави и щастливи  Hug
Виж целия пост
# 13
Браво на майката за големите бебки!
Да са живи и здрави!
Виж целия пост
# 14
Честити принцески!!! Grinning
Да сте живи и здрави!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия