Всичко, което ви интересува за косата.

  • 42 934
  • 817
moje da pitate kakvo iskate i Vi overqvam che shte poluchite kompetenten otgovor.
Виж целия пост
# 1
Аз се престраших първа!Да питам вредна ли е пресата за коса и каква е препоръчително да се вземе?
Виж целия пост
# 2
moje da pitate kakvo iskate i Vi overqvam che shte poluchite kompetenten otgovor.

 А в качеството на каква претендираш за такава компетентност ?
Виж целия пост
# 3
Аз се престраших първа!Да питам вредна ли е пресата за коса и каква е препоръчително да се вземе?

Без да съм компетентна отговарям-да вредна е,най-добре да се използва козметика за топлинна обработка преди това.
Виж целия пост
# 4
moje da pitate kakvo iskate i Vi overqvam che shte poluchite kompetenten otgovor.

 А в качеството на каква претендираш за такава компетентност ?
10 godini v sverata na profesionalnata kozmetika za kosa dostatachna kompetentnost li e...
Виж целия пост
# 5
Аз се престраших първа!Да питам вредна ли е пресата за коса и каква е препоръчително да се вземе?

Без да съм компетентна отговарям-да вредна е,най-добре да се използва козметика за топлинна обработка преди това.

Стига мари,ти само се пресоваш,а аз още се чудя дали да си взема! Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Аз се престраших първа!Да питам вредна ли е пресата за коса и каква е препоръчително да се вземе?

Без да съм компетентна отговарям-да вредна е,най-добре да се използва козметика за топлинна обработка преди това.

Стига мари,ти само се пресоваш,а аз още се чудя дали да си взема! Mr. Green

Естествено че ще си вземеш, а с подходяща козметика нищо няма да ти има на косата.  Grinning
Виж целия пост
# 7
Аз се престраших първа!Да питам вредна ли е пресата за коса и каква е препоръчително да се вземе?
Zavisi ot polzvaneto,po princhip e mn vredna no novite profesionalni razrabotki na golemite firmi sa pomislili i za tova . Presata trqbva da e ne po malko ot 45wat i 175 gradusa
Виж целия пост
# 8
Чудя се,щото мойта коса отгоре стои по изпръхнала от удължената надолу и незнам какво да и слагам и правя да е по гладка като удължената?Та мислех мойта отгоре да я пресовам или някакъв балсам ли да ми препоръчате да не  е изпръхнала
Виж целия пост
# 9
Е,това че се пресовам не значи че не е вредна.
То и изрусяването не е за предпочитане ама си го правих. Mr. Green
Тупирането също.
Пък аз досега без преси не съм оставала никога.И без професионален сешоар.
Виж целия пост
# 10
Чудя се,щото мойта коса отгоре стои по изпръхнала от удължената надолу и незнам какво да и слагам и правя да е по гладка като удължената?Та мислех мойта отгоре да я пресовам или някакъв балсам ли да ми препоръчате да е  е изпръхнала


Абе взимай си,какво се чудиш още. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Чудя се,щото мойта коса отгоре стои по изпръхнала от удължената надолу и незнам какво да и слагам и правя да е по гладка като удължената?Та мислех мойта отгоре да я пресовам или някакъв балсам ли да ми препоръчате да е  е изпръхнала


Абе взимай си,какво се чудиш още. Rolling Eyes

Ами да.  newsm10
Виж целия пост
# 12
Чудя се,щото мойта коса отгоре стои по изпръхнала от удължената надолу и незнам какво да и слагам и правя да е по гладка като удължената?Та мислех мойта отгоре да я пресовам или някакъв балсам ли да ми препоръчате да не  е изпръхнала

Hubavo e da polzvate hidratirasht shampoo i conditioner,syshto taka i leki s4erumi za da namalite do minimum razlikata ot vashata kosa i prikachenata
Виж целия пост
# 13
Izpolzvai termozashtiten sprei i vsichko shte e nared s presovaneto.
Виж целия пост
# 14
moje da pitate kakvo iskate i Vi overqvam che shte poluchite kompetenten otgovor.

 А в качеството на каква претендираш за такава компетентност ?
10 godini v sverata na profesionalnata kozmetika za kosa dostatachna kompetentnost li e...

 newsm10

Тогава : Балсамът оцветител изтощава ли косата ?

Моооля те пиши на кирилица , избодох си очите  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия