екземи,помощ!!!

  • 808
  • 1
здравейте на всички!
през втория месец на бременността започнаха да ми се появяват малки петънца по лицето и ръцете,когато отидох на кожен ми казаха,че след като родя ще мине.Към осмия месец имах 2 огромни петна на ръцете,отгоре над пръстите.Пак отидох и отново същия отговор.Е родих преди 4 месеца и на едната ръка изчезна петното,но.... сега на др ръка е огромно и става направо алено и на вътрешната страна на лакътя също имам нови малки петънца.Отидох пак и отговора беше , че ще изчезнат като спра да кърмя.Но те ме сърбят,болят и нарастват Cry.има ли някой  с подобни  на моите проблеми и да е получил по адекватни отговори?мерси предварително
Виж целия пост
# 1
Аз получих тези сърбежи 6 месеца след като родих дъщеря си.Място не си намирах от тях-страшно много сърбяха,при мен се стигна чак да кръв. Отидох на кожен лекар и тя ми предписа Елоком и ми би някаква инжекция,но не помня каква беше.Мазах  всяка вечер засегнатите участъци в продължение на 7 дни.После направих почивка още 7 дни и повторих още 1 седмица.При мен имаше ефект.Лекарката ме предупреди ,че ако не ползвам ръкавици ,когато чистя с препарати,мия съдове,пера и т.н. след време пак могат да се появят.Зависи и от организма.Аз съм  със светла и  много суха кожа,особено на ръцете. Засега да чукна на дърво не са се появили,въпреки ,че не използвам ръкавици,не мога да работя с тях.
А цената на кремчето е около 9 лева.
Препоръчвам ти да отидеш на кожен лекар,той най добре ще предцени какво да те изпише.
 Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия