За миризмите?

  • 1 597
  • 43
Момичета ,моля помогнете,че май вече се побърках и си въобразявам какво ли не.Вече от година правим опити за бебе,но този месец започнах да се чуствам много странно.Лошите миризми ги надушвам от далеко,не ми се пие кафе( а обожавам),не ми се пуши,лошо ми.Знам,е това са симптоми на бременност на теория,но не е ли още прекалено рано за някакви симптоми.Евентуално ако съм бременна ще съм в 2-рата седмица може би.Кажете какъв е вашия опит?Възможно ли е толкова рано да се чустваш така?
Питам ,защото за домашен тест е още рано ........
Виж целия пост
# 1
Дано да е станало!  Simple Smile Стискам палци.
От личен опит мога да кажа, че вероятно се самонавиваш. Аз съм се чувствала бременна поне 3-4 пъти преди наистина да се случи. Когато забременях обаче, знаех веднага, много особено чувство беше. Една седмица след опитите бях сигурна, че ще имаме бебе, а три дни по-късно теста го потвърди.
Симптомите се появиха по-късно, около три седмици след забременяването, и около седмица след датата, на която трябваше да ми дойде.
Виж целия пост
# 2
Дано да е станало!  Simple Smile Стискам палци.
От личен опит мога да кажа, че вероятно се самонавиваш. Аз съм се чувствала бременна поне 3-4 пъти преди наистина да се случи. Когато забременях обаче, знаех веднага, много особено чувство беше. Една седмица след опитите бях сигурна, че ще имаме бебе, а три дни по-късно теста го потвърди.
Симптомите се появиха по-късно, около три седмици след забременяването, и около седмица след датата, на която трябваше да ми дойде.
НО как така го знаеше?Все пак трябва да е имало някакви симптоми,за да си сигурна?
Виж целия пост
# 3
Нямаше симптоми, просто усещане, че този път се е получило.
Виж целия пост
# 4
Честито! Имах същите симптоми +гадене по същото време. Дано съм права   Hug
Виж целия пост
# 5
И аз имах същите симптоми още от самото начало, особено кафе не можех да вкусвам , сигарите почнах да не ги понасям и слава богу.
Дано си бременна , стискам палци.
Виж целия пост
# 6
2 седмици преди да си направя тест имах същите симптоми като теб - ставаше ми лошо само от миризмата на кафе, не ми се пушеше и ми беше неприятен цигарения дим. Сутрин не ми прилошаваше, но гърдите ми бяха много напрегнати.
Така че ... чакаме да се похвалиш с хубави новини! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 7
При мене симптомите се появиха много преди да разбера, че съм бременна - спеше ми се ужасно и всичко ми миришеше много силно.Стискам палци - дано скоро видиш двете чертички
Виж целия пост
# 8
Стискам палци да си бременна  fingerscrossed
Аз мисля, че теста би трябвало вече да отчете бременност, ако има, нали са минали 2 седмици?
Виж целия пост
# 9
И мен ме дразнеха миризмите от самото начало и колкото повече време минаваше, толкова повече това чувство се засилваше.
Ако си във втора г.с. е време за тест. Ще чакаме да споделиш резултата. Стискам палци в теб да има точица Hug!
Виж целия пост
# 10
И мен ме дразнеха миризмите от самото начало и колкото повече време минаваше, толкова повече това чувство се засилваше.
Ако си във втора г.с. е време за тест. Ще чакаме да споделиш резултата. Стискам палци в теб да има точица Hug!

  bouquet
И аз от самото начало се дразнех от разни миризми. Направо откачах - все нещо ми смърдеше на гадно, а около мен ме питаха дали не си въобразявам.
Направи си тест. Дано да е положителен!
Виж целия пост
# 11
А дано имаме полужителен рузултата Praynig
И аз бях така Peace
Виж целия пост
# 12
И аз така още преди да дойде датата за евентуалната ми менструация имах усещане, че този път е станало, и инстнкта ми се оказа верен.
Дано чувството ти да е вярно. Направи си тест, би трябвало вече да покаже Hug
Виж целия пост
# 13
Дано всички симптоми наистина са от бременността!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 14
Ами честно казано аз всеки месец започвам да се чувствам бременна, когато ми закъснее 1-2 дни  Tired Неуспехите при бебеправенето до момента са ме психясали вероятно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия