латекс върху паркет

  • 757
  • 8
Паркета ни  е от тези дето се редят, тъмно кафяв,а ние направихме една велика глупост,покрихме го уж целия и минахме стените с латекс, сега от страни има мн ситни капчици латекс,които не искат да се махнат.Ако някой може да помогне....
Виж целия пост
# 1
с бръснарско ножче или нещо подобно .....
Виж целия пост
# 2
Латексът е водоразтворим. Пробвайте с влажна гъбичка. Аз съм чистила от лакиран паркет.
Виж целия пост
# 3
Пробвайте с влажна гъбичка.


 Peace С оцет, също става.
Виж целия пост
# 4
Латексът е водоразтворим. Пробвайте с влажна гъбичка. Аз съм чистила от лакиран паркет.
Peace И аз с влажна кърпа съм чистила, вярно, не от паркет, а от врати...
Виж целия пост
# 5
Латекса може и да е водоразтворим, но само ако не е съхнал прекалено дълго. Стари петна от латекс е невъзможно да се изчистят с вода. Аз съм ги махаха с разтворител за блажна боя, без значение какъв, органичен да е. Но действай внимателно ако паркета е естествен, за да не попие в него и да станат петна.
Виж целия пост
# 6
Това лято имахме такъв проблем - взех Пронто за паркет и гъбка за чинии и без да го разреждам търках с по-грубата част на гъбата - не е надраскан,не смърди на разредител,малко ми се откачиха ръцете,но друг начин не открих.
Виж целия пост
# 7
има едни течлета домакински те не надират - пробвай стях
Виж целия пост
# 8
И аз си мисля че само с вода или най много с препарат за паркет ще се махне... Все пак латекса е на водна основа Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия