Колко сухара да слагам?

  • 1 265
  • 22
Здравейте мами!Много се чудя за тея сухари в попарката...Сина ми е на 7,5 месеца и досега му слагах 2.Обаче ми се струва,че не му стигат,защото след 2 часа пак е гладен...Вчера му сложих два и половина,а днес 3.Изяде всичко без проблем.Но от друга страна незная дали не е малък за 3 сухара.Вярно,те са малки(купувам му GOLDIES-ТЕЯ ГРЪЦКИТЕ),НО ВСЕ ПАК МИ Е ТРУДНО ДА ПРЕЦЕНЯ...Вие по колко филийки слагате?И ако има друг подобен въпрос,моля да ме извините.Благодаря,момичета! Hug
Виж целия пост
# 1
Здравей!Дъщеря ми е на 9 месеца и й слагам 4 сухара.Ти преценяш по колко да слагаш по това как яде бебо 9 е ,не да се прекалява де....Спокойно слагай по три сега,няма проблем.
Виж целия пост
# 2


 Детето само си показва колко сухара му стигат.Няма как да го държиш гладен, давай му 3 - не са много.
Виж целия пост
# 3


 Детето само си показва колко сухара му стигат.Няма как да го държиш гладен, давай му 3 - не са много.
newsm10 Моят син е на девет и половина и му слагам четири сухарчета. Но на това количество е долу-горе от възрастта на твоето детенце. Само в началото, докато свикне с попарата, слагах по-малко.
Виж целия пост
# 4
Иво като бебе по едно време изяждаше попара с 4 сухара.  Crazy
После започна да остава по малко в купичката, и така-докато стигнахме до 2-2,5. И сега-на 4,5 години, я яде с толкова.
Виж целия пост
# 5
Според мен 3 не са много,то детето само ще си покаже. Алекс  като беше бебе по едно време изяждаше 4 сухара,сега сутрин яде попарата с 2,5-3 сухара.
Виж целия пост
# 6
И аз се притеснявах да мина от 2 на 3 сухарчета-все ми се струваха много.Но сега си ядем по три,но не всяка сутрин.
Виж целия пост
# 7
Слагай си спокойно по 3, не са много. Моето и досега си закусва попара с АМ и 3 сухара, а я "държи" сита поне 4-5 часа! Simple Smile
Виж целия пост
# 8
аз слагам 3 сухара и 3 бисквитки в попарата
Виж целия пост
# 9
Аз слагам един сухар.Май ще мина на две сега като видях.че и вие сте колкото нас.Моето не мрънка след ядене и мисля,че се насища.Колко кг. е бебо?
Виж целия пост
# 10


 Детето само си показва колко сухара му стигат.Няма как да го държиш гладен, давай му 3 - не са много.

Разбира се.
Виж целия пост
# 11
Аз все още слагам по 2-2,5 сухара в попарата..Гледам да слагам повече сирене.
Виж целия пост
# 12
От както съм почнала да предлагам попара слагам по 2 сухара и никога не изяжда всичко.

Детето само си показва
Виж целия пост
# 13
Ние сме на вашата възраст,и ядем по 2 сухара,и нашите са от малките.Но след като на вас два ви са малко не мисля че е проблем да даваш по 3,то си зависи от детенцето Peace
Виж целия пост
# 14
Детето само си показва колко сухара му стигат.Няма как да го държиш гладен, давай му 3 - не са много.
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия