Въпрос за захранване със заешко месо

  • 1 252
  • 10
Здравейте мами Simple Smile!
Опитвам се да захраня бебоците с месно пюре, а педиатърката ни е в дълъг отпуск ( не е в BG )......

Взехме ЗАЕШКО С МОРКОВ на Гербер, но в съдържанието пише, че има целина - морков са хапвали вече, но целина не са.Мога ли да давам от това пюре с две непознати храни? Thinking А в него има и скорбяла от царевица, но това май не се брои (и царевица не сме опитвали още).
ЗАЕШКО С КАРТОФИ на HIPP пък има копър - след като са пили инстантен чай с копър за коликите, сега ОК ли е да го приемат с пюрето?

Много ще съм ви благодарна за съветите! Hug
Виж целия пост
# 1
Копърът  и целината са доста щадящи подправки, според мен няма да има проблем, което и да е пюре да дадеш. На Гербер определено са по-овкусени, имат и масло, и сок от грозде, ако не се лъжа. За мен по-добрият избор е Хипп, но и двете пюрета са много вкусни.
Виж целия пост
# 2
Няма проблем, давай  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Пу-пу, да са ти живи и здрави мъниците!   bouquet Много сладки!

По темата: не се притеснявай, ако месеците, показани на бурканчето са по малки от вашите!  Grinning
Аз обичам да казвам, че готовите пюрета са наполовина смлени още преди поглъщането им...  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
което и от двете на дадеш няма проблем.
Виж целия пост
# 5
Аз също бях изправена пред тази дилема,и смятам,че няма проблеми.И при нас всичко беше ок.може би подправките са в мерко количество и оттам да не е проблем newsm78
Виж целия пост
# 6
Според мен няма да има проблем ,което и пюре да дадеш Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Според мен няма смисъл да се взираш чак толкова много в продуктите, особено ако нямате алергични в рода. Ако толкова се притесняваш, започни с хипоалергенните пюренца на ХИПП, отбелязани са със зелена буква А на тях.
Виж целия пост
# 8
от тези пюренца на хипп съм много доволна нямали сме никакви проблеми
Виж целия пост
# 9
Според мен няма смисъл да се взираш чак толкова много в продуктите, особено ако нямате алергични в рода. Ако толкова се притесняваш, започни с хипоалергенните пюренца на ХИПП, отбелязани са със зелена буква А на тях.

Напълно съм съгласна Peace
Не вярвам да направят някаква алергия от тези подправки
Виж целия пост
# 10
Благодаря много на всички   bouquet !
Доста се бях спекла с тези подправки, но ме успокоихте. Вече дадох и им понасят добре, мъжа хареса ГЕРБЕР,мадамата се мръщи, но се надявам това на HIPP да го приеме.
Като имам зор за нещо ще питам пак, тук нещата стават много лесно! Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия