Търся сайт със снимки от раждания.

  • 8 394
  • 35
Можете ли да ми дадете линк към сайта със снимки на раждания ?
Виж целия пост
# 1
И аз търся този прословут сайт и най-вече със снимки на раждане секцио.Моля ако някоя мама намери линк да прати!
И мерси предварително Grinning
Виж целия пост
# 2
тук
Виж целия пост
# 3
Тези снимки са много описателни,Мъжа ми щеше да припадене като ги видя Grinning  Grinning  Grinning
Виж целия пост
# 4
Можеш да погледнеш и http://www.arena-bg.com/ - търсиш "The Human Body" - това са филми на BBC.
Виж целия пост
# 5
ето още нещо, който има интерес: тук Simple Smile
Виж целия пост
# 6
За съжаление никаде не намирам раждане секцио...аз ли не чета или няма такова в сайта?
Виж целия пост
# 7
Става въпрос за сайта:www.birthdiaries.com
Виж целия пост
# 8
http://www.partofeliz.com.ar/video.htm
второто филмче е за  секциото
Виж целия пост
# 9
Ами на мен нищо не ми се отваря.Филмчетата не ми тръгват,изчаках повече от десет минути. Rolling Eyes
А в сайта на арена нещо не мога да се оправя,къде да го търса това "The Human Body"
Помагайте плиииис... #Onfire  #Milti  #Onfire
Виж целия пост
# 10
Малко офф.
Разгледах някои от снимките с ражданията. Какви са тия космати женища ? Shocked
Направо изпаднах в потрес. И тук не става въпрос за прилежно епилиране с фризури и прически някакви, а поне за козметично подкрастване. Егати козините, направо зимни кожуси Shocked
Това да не е някаква мода в чужбината ? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
незнам ,но ако бях ги гледала преди да родя щях да се стресирам адски. Shocked
Виж целия пост
# 12
Цитат на: dodo_dodo
Малко офф.
Разгледах някои от снимките с ражданията. Какви са тия космати женища ? Shocked
Направо изпаднах в потрес. И тук не става въпрос за прилежно епилиране с фризури и прически някакви, а поне за козметично подкрастване. Егати козините, направо зимни кожуси Shocked
Това да не е някаква мода в чужбината ? Rolling Eyes


Да ти кажа и аз много се очудих точно на това.
Виж целия пост
# 13
Цитат на: Desani
Цитат на: dodo_dodo
Малко офф.
Разгледах някои от снимките с ражданията. Какви са тия космати женища ? Shocked .........


Да ти кажа и аз много се очудих точно на това.


Направо са отврат. Не мисля обаче, че е мода...просто не им пука на жените. Да не се засяга никой, ама не точно така си представях красивия миг на раждането.

А що се отнася до самите снимки - просто са истински. Обаче, хубаво че не ги видях преди да раждам.
Виж целия пост
# 14
Наистина са стряскащи тези снимки. И аз се радвам, че не ги бях видяла преди да родя иначе щях да съм първата жена на света, която е бременяла няколко години....докато и мине потреса Shocked  Естественото раждане някак то изгледах, ама на раздела за секцио ми дойде в повечко. Може би защото аз самата родих така, ама не си го представях като толкова кърваво родео.....Както и да е....Ама май за бременните майчета е по-добре да не се стресират толкова.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия