До мамите от Пловдив

  • 447
  • 7
Здравейте момичета!Имам голям проблем с храненето на сина ми.От вече 2 месеца,като дойде време да яде АМ,настава някакъв ужас.Плюе биберона,стиска устата и ако случайно се обърка  да захапе изяжда 70-80гр.Смених всички възможни марки млека,но нищо не се променя.С кисело мляко няма да го захранвам преди годинката,но дотогава има бая време...А като яде нещо друго,си хапва всичко,даже търси още.Та въпроса ми е следния-едни приятели са имали същия проблем с техния син и бабата им подарила някви шишета,които вместо биберон са с лъжица на края.И наистина е помогнало и детето им си яде вече съвсем нормално неговото АМ.Мили майчета,моля ви да ми кажете виждали ли сте такива шишета и откъде в Пловдив да си ги закупя,защото така вече не издържам... SadМного ви благодаря,че ме изчетохте.
Виж целия пост
# 1
Аз даже за първи път чувам за такова шише, но защо не пуснеш темата и в на пазар-някой може по интернет магазините да е виждал това шише! Peace
Виж целия пост
# 2
Има такива накрайници за шишета,или поне имаше! Виждала съм на Камера и на Чико съм чувала ,че има!

А той какво друго яде,захранен е ,нали!
писах от акаунта на половинката  ooooh!
Виж целия пост
# 3
Има такива накрайници за шишета,или поне имаше! Виждала съм на Камера и на Чико съм чувала ,че има!

А той какво друго яде,захранен е ,нали!
писах от акаунта на половинката  ooooh!
Абе всичко си яде детето.Даже от 01.03 минаваме на кухня.Обаче е малък още да не яде АМ.А храненето с него наистина е кошмарно.И не е от млякото,защото наистина го пробвах с всички марки.По принцип най-добре хапва nutrilon,но вече и на него взе да се мръщи.Направо незнам какво да го правя. #CrazyГолям характер взе да показва моя малък мъж!Аз съм била много злоядо дете-на 2 години съм тежала 10кг....Дали не го е прихванал  от майка си? Joy Joy JoyДа,ама аз нищо не съм искала да ям,а той яде всичко,освен мляко.Незнам,ще видим....Къде ще ги търся тея шишета,незнам... newsm78
Виж целия пост
# 4
И аз съм виждала такива накрайници на Камера и на Чико. Но не мога да те упътя в Пловдив къде да ги търсиш.
А след като всичко друго яде защо просто не вземеш да добавяш АМ към другите неща? Какъв му е режимът - колко на брой и какви храненета има през деня?
Виж целия пост
# 5
Щом има на Чико-провери направо в техния магазин на колелото на панаира! Peace
Виж целия пост
# 6
Ами ако наистина яде всичко може да слагаш бисквити в млякото и да му даваш с лъжичка!
А и щом ще взимаш храна от детска кухня-там използват краве мляко за десертите,не ги приготвят с АМ!
Виж целия пост
# 7
Мила, не съм чувала за тези шишета, но знам за какво говориш Simple Smile Голямата дъщеря на сестра ми до 3 годишна възраст не ядеше нищо друго, освен кисело мляко. При тях беше още по-зле, защото от 10-месечна отказа всичко - пюрета, каши, супи, АМ... Само киселото го ядеше. Е, и сега си е злояда, но поне е жива и здрава. Та мисълта ми е, че може или да добавяш АМ към другите храни, както са те посъветвали вече, или да пробваш с кисело мляко - според мен много се спекулира с тази истерия покрай захранването...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия