Това проява на непрофесионализъм ли е или на нещо друго?

  • 2 753
  • 44
 Случвало ли ви се е да чакате пред лекарски кабинет, да влезете при идването на вашият ред и да станете свидетел и слушате на коментари  от страна на лекаря и сестрата
относно пациента преди вас ?
 Много е грозно. Направо си представих как коментират мен пред следващия с когото чакахме пред кабинета.
 
Виж целия пост
# 1
Не ми се е случвало,но е неприятно наистина!Все пак етично е да си правят коментарите насаме,не пред други хора!!!
Виж целия пост
# 2
Според мен непрофесионализъм и абсолютно погазване на лекарската етика. Тези клюкарски обсъждания на здравословните проблеми на пациента не правят чест на никого, най-малкото на човека, на когото се доверяваме и поверяваме здравето си. Но за повечето от тях това е ежедневие и не го приемат емоционално, иначе не биха издържали.
Виж целия пост
# 3
Признак на простотия.А простотията няма професия среща се навсякъде.Много грозно да обсъждаш човек дошъл с някакъв проблем да търси помощ.
Виж целия пост
# 4
Много мразя думата простостия като квалификация, но точно за това става въпрос.  Била съм свидетел на такова нещо, съшо  в лекарски кабинет. Обекта бяха семейство с бебе, бащата беше чернокож. Аз се изчервих от коментарите на медицинските лица.  Sad
Виж целия пост
# 5
А случвало ли ви се е следното????
(Пирогов)
Баба ми бере душа.
В кабинета казват: Доктора го няма, чакаме го.
След около час дойде.
Дойде ОТ КАБИНЕТА.
Оказа се, че е спал зад перденцата, а сестрите го крият.
Няма кого да обвиняваме, въпрос на личен избор е да се "живее" в БГ.
Границите са отворени.
Виж целия пост
# 6
Никой не зачеква българската реалност, ЗеФсе. Далеч съм от мисълта, че това не се случва и в кабинетите на лекари с друга национална принадлежност.
Виж целия пост
# 7
Случва се, да. НЕ  е проява на непрофесионализъм. ХОра работят с хора. МАлко се преескпонират нещата. Стига драми вече!
Виж целия пост
# 8
Не ви ли умръзна да си чешете езика с лекарите?
А?

Касиди, ако чакаше бебе от негър, не само по лекарските кабинети щяха да те обсъждат , а и на улицата!
Виж целия пост
# 9
Не ви ли умръзна да си чешете езика с лекарите?
А?

Касиди, ако чакаше бебе от негър, не само по лекарските кабинети щяха да те обсъждат , а и на улицата!
Шехи, не се излагай, говориш за България, нали.
Тук, знаеш, никой не обсъжда пациенти пред други.
Виж целия пост
# 10
Не етично и е непрофесионално.
Виж целия пост
# 11
Случва се, да. НЕ  е проява на непрофесионализъм. ХОра работят с хора. МАлко се преескпонират нещата. Стига драми вече!

За мен е. Лекарската етика празни думи ли са? Да, знам, че в България е така, но докога ли?  newsm78
А, че лекарите клюкарят с удоволствие за пациентите си не само помежду си, но и с останалите пациенти, е грозен факт и никак не е преекспонирано.
И не са единствените, които го правят, в интерес на истината.
Виж целия пост
# 12
Разбира се ,че за Бг говоря!
Но обсъждането там е посъвместно: пред нотариус, адвокат, кметство...и т.н.

И ми писна само за лекари да се говори!
Виж целия пост
# 13
И на мен ми писна само за лекари да се говори, но ми писна и поводи да даваме. Ако сме на ниво, няма да ни коментират по форумите  и да се радват като ни счупят главата.
Виж целия пост
# 14
КАкво клюкарят с пациенти те си, какво клюкарят помежду си?  НЕщо е провокирало този разговор, случва се, и те са хора. Това исках д акажа. Аман! Да ни избиват и да се свършва! Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия