Пушите ли при децата си?

  • 6 082
  • 157
Пушите ли при детето си?
Виж целия пост
# 1
Не и не разбирам майките, които го правят.
Виж целия пост
# 2
Не Peace
Виж целия пост
# 3
Не разбирам въпроса. За мен правилния въпрос е 'Пушите ли вкъщи пред детето си', защото това е настина грижа за детето. Ние с мъжа ми и двамата пушим, но не и вкъщи, а само навън. Не се крием от детето по кюшетата, ако сме заедно навън с него и не виждам нищо странно в това, детето да те види с цигара, важното е да не му вредиш.
Виж целия пост
# 4
Зависи.
Точно Петинка е формулирала това,което и аз мисля.
Виж целия пост
# 5
В къщи не пуша попринцип, пред детето навънка пуша, защо да крия newsm78
Виж целия пост
# 6
Ако щете ме нападайте - пуша пред детето си. Абсорбатора е включен, на терасата, в хола....
Виж целия пост
# 7
А, бе вземете да ги спрете тези цигари вече. Така няма да сте постоянен пример за децата си. Допускането на възможност детето само да реши да пропуши започна от примера у дома.
Не хапете, не дерете. Знаете, че съм права.
Виж целия пост
# 8
Глупости имам доста познати - Пушачи, от родители не пушачи.
Виж целия пост
# 9
Не. Нито вкъщи, нито навън. По принцип паля понякога, но не съм пушачка, затова гледам да не ме и вижда с цигара. Мисля си за добрия пример.  Crazy
Виж целия пост
# 10



 В затворено помещение не!

 Колкото абсорбатори да се пускат, пак мирише всичко на цигари детето вдишва пушека!Доста разправии имах по тази тема с роднини и познати, но аз надделях.Хич не ме интересуват тези които ми се разсърдиха, че не давам да се пуши вкъщи пред детето.
Виж целия пост
# 11
ставаше въпрос дали го правите пасивен пушач или не .
Виж целия пост
# 12
Не, не го правя по принцип.
Виж целия пост
# 13
НЕ ме интересува пушите ли пред децата си. Аз искам да попитам защо хвърляте фасовете си на земята? Става въпрос за градинките, където играят собствените ви деца. ИЗвинете за обобщението, но това масово го наблюдавам.
Виж целия пост
# 14
В къщи се пуши само на балкона. Аз откакто забременях отказах цигарите и не съм ги пропушила за сега. Твърдо против съм да се пуши в къщи при детето и то да става пасивен пушач. Също така ми прави впечатление сега зимата из града много заведения които са покрили външните си места с найлон и пак се пуши как майките и бабите с количките с няколко месечни бебета стоят /в този балон/ и пият кафе - не мога да го разбера. Може и нищо да им няма на децата и дано. Пък като пораснат то си е техен избор дали ще пушат или не и това сопред мен не зависи от родителите а от приятелчетата им. Моите родители и двамата не пушат, аз пропуших още в 8 клас и пуших до 30 годишна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия