От къде да си купя формички за мъфини?

  • 4 882
  • 9
Здравейте момичета!

Моля кажете ми какви формички за мъфини да търсся и от къде?Не мога да намеря къде в София се продават от тези формички, които са направени от хартия за печене.И още нещо-има ли друга форма, в която се поставят като се пекат?Виждала съм на снимка как са поставени в нещо като тава с дупки и от горе се слага капак с дупки.Така ли се правят и къде продават такива форми?

Много въпроси станаха, ама се надявам да можете да ми отговорите.Имам голямо желание да направя мъфини на малката, а не мога да намеря въпросните неща  Sad

Благодаря на всички предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
В "Метро" - Варна има тефлонова форма за 12 мъфини. В темата за мъфини има снимка по - долу на страницата. Тема: MUFFINS

В темата за нашите любими торти и т.н. има линкове на фирми за консумативи. Виж я.

Капсули за мъфини
Виж целия пост
# 2
Вчера гледах в TCM силиконови формички за мъфини  Peace
Виж целия пост
# 3



 Аз от форума разбрах, че ги има в Хит.Миналата седмица ходих до там, но нямаше.В магазини за домашни потреби също търсех, но и там няма.На Пиротска има един магазин за силиконови формички, но не си заслужават да се дадат толкова пари.
Виж целия пост
# 4
Аз си купих от Метро - форма за 12 кексчета, тефлонова. Струва около 12 лв.
А миналата седмица видях в Джъмбо, там където са разни чаши, свещи и др. подобни, хартиени формички. От по-големите, и не бяха много скъпи - май нещо като 6 лв за 100 броя.
Виж целия пост
# 5
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА  Hug

ОЩЕ УТРЕ ЩЕ ПОТЪРСЯ  Peace
Виж целия пост
# 6
Има и в Кауфланд преди 5-6 дни си взех от там Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Хартиени има в Била(и са по доста бройки),а от тези които са като тавичка с 6 дупки има в повечето магазини за 1 лев....
Виж целия пост
# 8
Аз си взех от Метро преди време, но не помня цена, но в никакъв случай не са били скъпи де  Mr. Green Добре отлежават в шкафа иначе и не заемат много място  Blush
Виж целия пост
# 9
Кауфланд
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия