Каква попара освен със сирене?

  • 1 183
  • 15
Привет,мами!На бебо вече му омръзна попарата със сирене.Дайте идеи за друга попарка за закуска. От АМ прави ли се и как?Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1


 От АМ се прави с бисквити, но става адски сладка и детето няма защо да свиква със захарта.Давай овсени ядки с масло и сирене, грис с масло и сирене.Но пробвай без захар.
Виж целия пост
# 2
Иво закусва  овесени ядки, елда, порос, ръж , готови зърнени бебешки каши с масло и сирене или същите зърнени култури с пресен плод. Понякога слагам и адаптирано мляко в кашите.
Виж целия пост
# 3
Не е задължително да закусва попара. Грис и овесени ядки са добра идея.
Виж целия пост
# 4
Не е задължително да закусва попара. Грис и овесени ядки са добра идея.

 Peace

Може и с кус-кус да пробваш.
Виж целия пост
# 5
Аз за закуска освен попарка му правя и грис с плодове,овесени ядки(не са му любими),бисквитки с чай или мляко,понякога давам и каша.
Виж целия пост
# 6
АМ с бисквити,каша елда със сирене и масло,на вас може да вие рано, но аз от скоро й давам и кисело мляко с бисквити пак за закуска и само 2-3 пъти седмично-иначе си пие АМ-то, през другото време кисело не й давам изобщо Peaceможе би някой ще ме упрекне но това си е мое решение и малката го обожава Laughing
Виж целия пост
# 7
може би някой ще ме упрекне но това си е мое решение и малката го обожава Laughing
Никой няма да те упрекне!Детето си е твое! Simple Smile
Виж целия пост
# 8
На 7 месеца е доста раничко за масло, глутен, сирене и кисело мляко. Не упреквам, само изказвам мнение  Wink
За закуска, след въведените от теб неща, стават - грис, овесени ядки, плодово пюре с АМ, пресни пасирани плодове, елда.
Виж целия пост
# 9
Аз ще започна да я правя с извара домашна
bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 10
освен попарата давам и овесени ядки със сирене
Виж целия пост
# 11
На 7 месеца е доста раничко за масло, глутен, сирене и кисело мляко. Не упреквам, само изказвам мнение  Wink
За закуска, след въведените от теб неща, стават - грис, овесени ядки, плодово пюре с АМ, пресни пасирани плодове, елда.
Блонди, момичето вече храни с глутен, масло и сирене/съставките на попарата Laughing/, а предложения от теб грис също е с глутен.Не се заяждам, просто открих противоречие в думите ти Wink.
По темата, мисля че достатъчно върианти са дали момичетата.
Виж целия пост
# 12
 Аз давам попара точно, за да яде сирене (и АМ), а и най-вече, защото й харесва.
 Иначе предложения за други закуски са ти дали другите мами!
Виж целия пост
# 13
Мляко Ам с бисквити, овесени ядки с мляко
Виж целия пост
# 14
Не е задължително да закусва попара. Грис и овесени ядки са добра идея.

 Peace

Може и с кус-кус да пробваш.
Peace

Аз на моя от скоро му давам и корнфлейкс
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия