Бебка има зелено ако, споделете!

  • 2 164
  • 23
Ох, мн съм разтревожена! От снощи дъщеря ми има тъмно зелено ако, което в началото е твърдо (защото е запечена), а в последствие става по-рядко, до течно днес наобед. Не е яла нищо зелено и съм почудена от какво може да е.Питах педиатърката, а тя не ми отговори нищо. Дъщеря ми не е на адаптирано мляко, да кажа че е от него. Кърмя я сутрин и вечер, а през другото време е на пюренца. Кажете дали сте имали такъв проблем.
Виж целия пост
# 1
Чувала съм че може да се получи от преяждане, или от настинка.
Потърси мнение на друг доктор.
Виж целия пост
# 2
и ние сме така от самото начало та до ден днешен - получава се от газовете в червата и от престояване там на ако повече време  Peace не се безпокой, не е задължително да е настинка, ако е - ще има и други признаци  Wink
Виж целия пост
# 3
Ние бяхме така от сокчетата.Може да и е било хладничко и от това се получава,наблюдавай и пюретата,но все пак се консултирай и с друг лекар.
Виж целия пост
# 4
Ние сме със зелено аки откакто минахме на АМ, после от пюренцата си мени цвета нон стоп, каквото хапне такова излиза и от спанака пак ни е зелено. И както вече са ти казали може от настинка, а аз съм чувала, че и при претопляне се получава. Не се притеснявай, дано всичко ви е наред Peace
Виж целия пост
# 5
Ние сме така когато имаме колики Sick
Виж целия пост
# 6
при колики и болки в стомахчето се получава така,щом не е храна Peace
Виж целия пост
# 7
И нашето ако е зелено понякога
Виж целия пост
# 8
Благодаря на всички, които са споделили.
Все още Далия не се е оправила, пак същото положение. От всякъде чувам, че може да е настинка, но няма др симптоми. По скоро съм склонна да смятам, че е от задържането на храната в червата и от газовете. Ще видим какво ще ни покаже утрешния ден.
Виж целия пост
# 9
Може да се получи,ако детето е настинало или има колики.
Виж целия пост
# 10
Здравей!
Лора ака зелено когато има колики.Педиатърката казва,че може да се получи така и при претопляне.
Виж целия пост
# 11
Ние сме така от както почнахме зеленчуковите пюренца.А детето си е добре.
Виж целия пост
# 12
Много деца хранени с АМ акат зелено! Педиатърката ми каза така както и гастроентероложката! Peace 
Виж целия пост
# 13
Много деца хранени с АМ акат зелено! Педиатърката ми каза така както и гастроентероложката! Peace 

Детето не е на АМ, че да е от това. Просто явно е някакво временно неразпложение ако не е настинка, сигурно колики и нещо друго на стомахчето.  Thinking
Виж целия пост
# 14
Може би е леко настинало..
Все пак е на 8 месеца, не вярвам да има колики.... no
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия