някой ползвал ли е парафиновата маска

  • 2 421
  • 10
Здравейте. Вчера гледах реклама по ТВ-то за някаква парафинова маска, която се маже по тялото, там където трябва да се премахват мазнини, след това се мажел някакъв крем, който пък изстудявал и така се отслабвало /забравих как се казва продукта  Embarassed/
Та някой ползвал ли го е и има ли ефект  newsm78
Виж целия пост
# 1
И аз днес гледах тази реклама.Преди 3 години ходих на парафанго в козметичен салон.Там ме мажеха с някаква топла маска и ме увиваха с фолио и електрически одеала.Така стоях може би един час и след това правех и ръчен антицелулитен масаж.Определено имаше ефект. Та и аз много се замислих за тази маска.Имам приятелка кинезитерапевт и трябва да я попитам какво е нейното мнение ако е гледала рекламата.
Виж целия пост
# 2
мен пък ме учудва този охлаждащ крем, който се маже след маската - чела съм, че когато някоя част от тялото се охлади, организма автоматично започва да трупа мазнини там, за да го затопля - та се чудя на какъв принцип е този грем - иначе парафиновата маска и на мен ми се струва ефикасна  Peace
Виж целия пост
# 3
Ами не знам ама нали има разни антицелулитни гелове които са с охлаждащ ефект.
Виж целия пост
# 4
Здравейте не съм гледала по тв ,но преди време имах други проблеми,който налагаха използването на загрят парафин,при мен имаше ефект макар че не го използвах за отслабване,ако може някой да каже нещо по подробно за тази маска.Редовно ли я дават тази реклама и по коя тв?
Виж целия пост
# 5
Продукта се казва Слим Флаш Парафинова вакса гледах рекламата по кабеларката и мисля че струваше 99лв. Даже и телефона записах защото съм наивна и вярвам на всичко ново което излезе на пазара. Не мисля че ще има ефект скептично съм настроена но знам ли......................
Виж целия пост
# 6
http://www.telestar.bg/core/view_produkt.php?produktId=429
eто я точно ваксата
Виж целия пост
# 7
Продукта се казва Слим Флаш Парафинова вакса гледах рекламата по кабеларката и мисля че струваше 99лв. Даже и телефона записах защото съм наивна и вярвам на всичко ново което излезе на пазара. Не мисля че ще има ефект скептично съм настроена но знам ли......................

ти ще я купуваш ли
аз не мисля, че ще има ефект върху хора с наднормено тегло Rolling Eyes, но пък може да помогне на хора, които имат да чистят мазнини - като мен  Embarassed
Виж целия пост
# 8
Това за охлаждащия крем, няма как да рупа мазнини. Даже казват, че ако човек стой на по-студено по-малко пълнее, т.е. изгарят се калории, защото тялото се опитва да се стопли, а това е съпроводено с изразходването на калории, а няма как да трупа мазнини. Поне това е което знам аз.
Аз също се замислих за тази реклама. Даже се чудех, дали и в нас не мога да го правя сама. Определено във всеки магазин човек може да си вземе фолио за да се увие, но въпроса е с какво да се мажем. Парафина, явно затопля, което кара човек да се поти (по-точно рази част която е намазана), и прави плътен слой. Но то като се увие, пак няма къде да иде потта, и е плътен слоя, нали така? И какво се оказва, че трябва да е просто нещо топло, което да загрява и задържа топлината (може би има такива кремове на пазара, не съм мн наясно).  А също така има и кремове, който изстудяват. Та ако кажете за такива кремчета, аз лично може да пробвам така. Определено ще е далеч по-евтино от 99лв. А и за колко ли време ще стигне ми е интересно  newsm78
Виж целия пост
# 9
Здравейте, мога да ви кажа къде ходя аз в Spirit SPA Studio в Стрелбище. Там имат парафанго което го внасят от USA. Ефекта е страхотен и гарантиран. Кожата става копринено мека и стегната. Те го имат единствени в България, освен това имат и "Шведско чудо" пак единствени. Това "чудо" е уникално за БГ и от една процедура губиш 2 см гарантирано.
 Има и филмче за всичко на www.spiritspastudio.com
И колко струва това удоволствие?
Виж целия пост
# 10
Здравейте, прочетох темата и искам да изкажа своето мнение. И аз бях впечатлена от рекламата, поръчах си продукта, чаках 1.5 месеца, защото нямали наличност, това както и да е. Ползвах го и нито сантиметър или дори половина не свалих, може би, защото и количеството ми стигна за 3 пъти. Аз лично съм страшно не доволна! Sad Препоръчвам да не се подлъгвате от рекламата! Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия