Изкуствени мигли!?

  • 1 680
  • 8
   Shocked ЛЕПИТЕ ЛИ СИ?!
 споделете какви и как ви понася?!?марки,цени,избор,как ви се отразяват на о4ите,как ги махате,колко време стоите с тях..какви видове има,..в дима стил наскоро видях да слагат от тея-..двумесе4ните,..сега имам предвид за "еднодневките",как е гримирането с тях и тн..ако о4ите са 4увствителни как влияят,за лепилото .....Peace
Виж целия пост
# 1
слагала съм на снопчета,от Стар нейлс купувани,но бързо падат.
Виж целия пост
# 2
мисля 4е има такава тема ве4е.Аз още не съм си слагала имам едни на топ 4оис но ми се вижда 4е стоят прекалено изкуствено а и неможах да ги сложа като хората.Аз бих добавила към темата ако може и снимки да сложат тези които имат изкуствени да видя как им стоят.
Виж целия пост
# 3
Сложи поне веднъж,за да видиш как ти понасят.На мен ми харесват първия ден,после започват да ме дразнят.В ,,Магама'' на снопчета бяха към 30 лева.Само ги отстранявай с масло или мазен лосион за около очен грим.С мляко ще си оскубеш и собствените.
Виж целия пост
# 4
аз си слагам мигли редовно,тези които са за един ден не на снопчета,доволна съм вече и със затворени очи мога да ги слагам.
Виж целия пост
# 5
Понякога си слагам на снопчета, стои много красиво, но не обичам ефект тип "Азис" . Правя си ги да изглеждат по-естествено, все едно имам спирала, но все пак миглите са по-дълги от естествените ми, което пък прави очите ми да изглеждат по-големи. Доволна съм, само че ми е много трудно да си ги слагам сама и затова го правя рядко.
Виж целия пост
# 6
За сватбата си бях сложила на снопчета.Стои много сладко и е лесно за гримиране.Лепилото леко пари,но само при поставянето,после нямах проблем.Не помня то4но колко струваха,май около 20 лева newsm78...ама не съм сигурна.Пък и това не беше скоро.Отидохме  на море 3 дни след сватбата и те паднаха от солената вода.
Виж целия пост
# 7
http://www.aukro.bg/item377506740-izkustveni-migli.html
Виж целия пост
# 8
ЕТо ТУК доста сме нищили темата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия