обръщане на бебо

  • 1 095
  • 17
Здравейте искам да попитам в кой месец от бременността се обръща бебето, аз съм в 6 месец и последно когато бях на преглед ми казаха че бебо е седалищно.
Виж целия пост
# 1
Може да се върти до последно. На моя приятелка бебето се завъртя 2 дена преди раждането - реално след термина Simple Smile
Виж целия пост
# 2
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/17/37/
 
Според статията в 33 седм.се намества.
Виж целия пост
# 3
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/17/37/
 
Според статията в 33 седм.се намества.

 Peace
Виж целия пост
# 4
До последно се въртеше  Peace
Виж целия пост
# 5
не се безпокой - моя бебо беше главично в 6 месец, а в 7 се обърна седалищно ... после в края на 8 месец се обърна отново както трябва - имаш много време  Peace
Виж целия пост
# 6
И моята сладурана доста се въртя, последно средата на 9-ти месец, спокойно ти не можеш нищо да направиш по въпроса, само да се отвориш  и да си подготвена и за двата начина на раждане:)
Виж целия пост
# 7
Знам, че при първескините бебчо се обръща по-рано - към 7-мия и така си стои до края, а при втора и трета бременмност се върти до последно и може да се обърне в последния момент, защото матката е по-отпусната тогава. Това ми го обяснява моята докторка, незнам...!!!
Виж целия пост
# 8
От 5-тия месец бебо се беше обърнал надолу с главата с гръба на ляво и аз много се радвах защото винаги съм искала да родя естествено. Обаче... бебо не беше решил така.. и към края на 8-мия месец се обърна с гърба на дясно при което омoта пъпната връв около врата си.. наложи се да ме срежат по спешност.
Така че може да се обърне и в последния момент
Виж целия пост
# 9
все още има време,спи само на лявата страна за да му помогнеш Flutter
Виж целия пост
# 10
Още от началото на 8 месец беба се беше обърнала с главата на долу.Две седмици преди термина обаче се завъртя странично. Буквално докосвах стъпълцата й в лявата част на корема си. Първо, въртенето на толкова голямо бебе не е най-приятно усещане и второ това означаваше задължително секцио. Лекарката много се учуди, но каза, че по принцип смяна на положението е възможна и в доста напреднала бременност. За моя огромна изненада и облекчение още на следващия ден явно дяволчето реши, че така не му е удобно и се намести пак с главата надолу
Виж целия пост
# 11
чувала съм че може и часове преди раждането да се обърне
Виж целия пост
# 12
Края на 7-8....Различно....При някой не се обръща....
Успех
Виж целия пост
# 13
Синът ми се обърна към 7м., а сега беба към 8  Peace
Имам позната която щеше да разжа поради тази причина /седалищно/ секцио, но бебо ден преди секциото се обърна и тя си роди нормално, не се притеснявай има време, но все пак бъди подготвена за двата варианта. Важното е да се роди живо и здраво бебчето без значение как  Hug
Виж целия пост
# 14
При мен се обърна в края на седмия месец! Но може и преди самото раждане да се  newsm10 newsm10обърне! Не се притеснявай, стискам палци и при теб да стане така!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия