не може да изплаква сам

  • 1 537
  • 12
Здравейте майчета! Днес моя приятелка ми беше на гости! При разговора как расте малкия и разказах и как ежедневно малкия не може да изплачи! Примерно когато мия чиниите и той започва да мърка ( и при други ситуации пак като е недоволен) и иска да заплаче силно( това става за секунди да, не си помислите, че го оставям да реве или не му обръщам внимание) той не може да изплаче и посинява хвърлям го във въздуха и излизаме на терасата! Моета приятелка ми каза да го заведа на лекар, аз по принцип си мислех че си е такъв, но наистина ли трябва да го водя на доктор и на какъв трябва да отида? Cry той е на годинка и два месеца но от бебе прави така, за това може би съм свикнала малко или много и за това не съм помисляла, че е медицински проблем, а когато съм споделяла с майките, с които излизаме те ми казаха, че докато тръгне на градина ще се оправи! Преди да излезем на разходка като започна да го обличам пак така ми прави! Моля ви да изкажете мнения! Таткото ни е с бронхиално астма ние сме с АД, Хранителна алергия и пред бронхиална астма,  може ли да е причина тази пред бронхиална асма? Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
Според мен говориш за захласването,което си идва от характера и натурата на детето.Моята като се удари например(или в други случаи когато е много разстроена) изплаква веднъж,после затихва с разчекната уста и неможе да си поеме въздух няколко секунди.Така си е от новородена.Духвам й в лицето и тя поема въздух и започва да си плаче нормално.Не се тревожа,защото знам,че си е до дете и минава с възрастта.
Виж целия пост
# 2
Така, както го описваш, не ми се струва да е съвсем нормално. Обикновено посиняването при децата идва от прекален плач, който води до невъзможност да си поемат достатъчно въздух. Изглежда, на твойто бебче му е тредно принципно да поеме дълбого въздух. Според мен, трябва да се консултираш със специалист.
Виж целия пост
# 3
И според мен става въпрос за така нареченото захласване. Синът ми се захласващи от бебе и постепенно захласването изчезна с времето или може би той порасна и престана да плаче. Но може би до към 2,3 години си се захласваше.
Но за да си спокойна консултирай се с лекар.
Виж целия пост
# 4
Моята като се удари например(или в други случаи когато е много разстроена) изплаква веднъж,после затихва с разчекната уста и неможе да си поеме въздух няколко секунди.

При сина ми се получи същото плюс пресиняване при първата ваксина - лекарката веднага хвърли спринцовката настрани и започна да го щипе по крачетата и по бузките, за да изплаче. Обясни, че при някои бебета се получава така от стреса. Преди няколко дни пак ни боцнаха пръстчето и той като си пое въздух да ревне, сестрата - "моля ти се, изплачи...". Явно й се случва често, бебчето да си поеме въздух и трудно да изплаче.
Виж целия пост
# 5
За твое спокойствие е добре да се консултираш със специалист.
Виж целия пост
# 6
Така, както го описваш, не ми се струва да е съвсем нормално. Обикновено посиняването при децата идва от прекален плач, който води до невъзможност да си поемат достатъчно въздух. Изглежда, на твойто бебче му е тредно принципно да поеме дълбого въздух.


Точно това е че аз никога не го оставям да плаче просто при първия опит да изплаче и става син!
Виж целия пост
# 7
Може ли да ми дадете съвет на какъв специалист да отида!  bouquet
Виж целия пост
# 8
Определено трябва да се консултираш със специалист! Щом таткото ви има астма, възможно е и при малкия да има такъв проблем.
Виж целия пост
# 9
белодробен специалист  Peace
Виж целия пост
# 10
Както си го описала, направо ми звучи зловещо. Досега не си ли споделяла с педиатъра ви?
Виж целия пост
# 11
Каквото и да прочетеш тук иди на пулмолог(белодробен специалист),това което описваш изобщо не е нормално и няма връзка със захласването.Не задължително да има нещо на детенцето(дано да е така),но съвети от сорта -няма страшно и мойто е така,не бива да те успокояват. Можеш да се консултираш и с детски кардиолог,защото нкои от проблемите със сърцето се изразават с такива симптоми,каквито описваш.Пиши как сте и стискам палци малчо да е здрав!!! Hug
Виж целия пост
# 12
Благодаря ви от сърце! Hug сега съм нещо болна и не мога да излизам надявам се тези дни да се оправя! и ще заведа малкия във варна! Тук наще са нямам думи! на педито каквото и да кажа или ми казва че с времето ще отмине или че се вживяваме прекалено много! И от това че се вживяваме детето стигна преди 8 мес. до бронхит пневмония! Защото ние и казвахме че гърдичките му свирят а тя ни успокояваше да не се вживяваме толкова! и така до болница  #Cussing out като говоря за това направо искам да я  #2gunfire така и за обрива по бузките, 3 месеца все и казвам нещо да му изпише тя казваше че е от лигите и т.н. после каза че тези обриви се израствали! докато не излезе че има АД! Нямам думи Благодаря ви много за вниманието! Ще пиша какво е станало!!!  bouquet Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия