Mtel Home Box - струва ли си?

  • 2 960
  • 12
Здравейте, момичета!
Дали има мами, които вече ползват Home Box-а на Мтел или са чували отзиви? Интересува ме най-вече качеството на интернет връзката им - добра ли е? Искам да сменя доставчика ни на Интернет, нямаме домашен телефон и сметнахме, че Home Box-а е добра алтернатива за нас.
Благодаря предварително за мненията! Hug
Виж целия пост
# 1
До колкото разбрах, не е много добра алтернатива. В месечната такса ти влизат само 5GB трафик, ако надвишиш си доплащаш... За качеството не мога да кажа нищо.
Виж целия пост
# 2
прочети на страницата на Мтел, безплатния трафик е с лимит, после се плаща, ако позваш торенти е напълно безсмислено
Виж целия пост
# 3
Безплатният трафик е 5000МБ, след това цената е 0.10лв на МБ. Има безплатни минути за разговори, което е плюс, но трябва да си прецените какъв ви е трафика. Иначе връзката в София е 3G.
Виж целия пост
# 4
Аз си взех и съм доволна.Зависи за какво ще ползваш нета,на мен ми стигат тези 5000МБ,защото не тегля нищо,а телефонията е много на далавера.Ако те интересува още нещо,пиши на лични.
Виж целия пост
# 5
Щях да пускам и аз такава тема, добре, че пуснах търсачката Grinning
И аз на рекламата не бях забелязала, че трафика е толкова малко, сега я гледах обаче във Vbox и вече видях Sad Верно 5000Мб са си нищо за такива като мен, пристрастени към торентите.
Да използвам темата, дайте някакви идеи за други подобни оферти с включени телефони, интернет или кабел/цифрова ТВ. Живея в провинцията обаче  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Благодаря на всички за отговорите! Явно все още малко хора са пробвали услугата и няма изобилие от мнения. Мисля, че ще пробваме - 5 GB ще ни оправят.
Виж целия пост
# 7
здравейте
Тя темата е доста старичка , ама искам да питам тези който за ползвали или имат наблюдение . Интересуваме качеството на услугата , телефона и по специално интернета . Поддържа ли добра скорост? 

П.С . Знам че е само 5ГБ трафика
Виж целия пост
# 8
Девер ми ползва тази услуга,но не е доволен.Казва ,че нета му е много бавен.
Виж целия пост
# 9
Девер ми ползва тази услуга,но не е доволен.Казва ,че нета му е много бавен.

При мен нета е супер.Май има голямо значение къде се намираш.
Една мацка се оплака от хоум бокса, но живее във вилна зона извън града.
Аз го ползвам на работа в центъра и нямам никакви проблеми.И съм в нещо като маза.
Виж целия пост
# 10
Май точно за това ми се звъняха от Мтел с предложение да се включа. Отрязах го момчето (дето се обади) от раз. Защо да се хаби да обяснява, като ако съм искала да се включа, съм щяла да го направя и без тяхното обаждане  Thinking
Виж целия пост
# 11
http://www.pcworld.bg/?call=USE~home;&page=paper&n=5914
Виж целия пост
# 12
Ние вкъщи ползваме тази услуга вече 5 месеца и сме доволни. Трафикът ни е предостатъчен, обикновено едва достигаме 2500 МБ. Поддържа добра скорост, а безплатните минути към стационарни и мобилни телефони поне за нас са доста изгодни. Единственият недостатък, който откривам е, че понякога прекъсва връзката, но за не повече от няколко секунди.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия