Nestle Junior след 3 годишна възраст?

  • 462
  • 4
Здравейте мами! По-принцип не пиша във този подфорум, но реших че тук ще сте най-добре информирани. Синът ми е вече почти на 5 години и откакто е навършил 1 годинка,пие вечер преди лягане млякото на Нестле за деца след 1 год. Работата е там че ако не му го давам, няма да пие изобщо никакво мляко, не иска да кусне кис. мляко или айрян, прясно пие мноооого рядко и то само ако е с какао. Сирене и кашкавал не иска и да близне. Не че имам нещо против да му давам разтворимото мляко на Нестле, но се чудя дали е подходящо вече за него, нали е голям? Достатъчно пълноценно ли е? Освен това чух, че щели да спират производството му в металните кутии и да минават на хартиени опаковки, а обикновено като сменят опаковката променят нещо и съдържанието  Sad . Ще съм ви благодарна за всякаква информация по въпроса. Hug
Виж целия пост
# 1
Няма никакъв проблем да го пие. За смяната на съдържанието обаче не знам.
Виж целия пост
# 2
Ами дъщеря ми още си обича Нестле Джуниър, но успявам да я отклоня от ежедневно пиене.
Виж целия пост
# 3
Мисля, че е достатъчно пълноценно, нека си го пие  Grinning
Виж целия пост
# 4
Синът ми също не пие прясно мляко и аз сутрин в кус-кус му слагам Нестле, според мен е полезно, нали е обогатено и с витамини и минерали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия