Признак ли е за изневяра?

  • 13 411
  • 62
Сутринта пусках пералня с дрешките на детето и нашите мръсни дрехи извадих от пералнята.
Видях, че боксерките на мъжа ми, с които беше вчера, бяха обърнати на обратно и забелязах следи от засъхнала сперма по тях  Rolling Eyes
Предишната вечер си легнахме заедно и секс не сме правили. Вчера беше на работа през деня, а вечерта ги хвърли за пране.
Та чудя се дали ми изнервява или....кое е по-вероятно?
Наистина от доста време подозирам за нещо подобно, но не мога да съм сигурна, след като нямам доказателства.
Та признак за изневяра ли е спермата по боксерките според вас?
Виж целия пост
# 1
може чикия да си е направил човека   Embarassed Embarassed Embarassed

Виж целия пост
# 2
Не знам дали това точно е признак на изневяра newsm78
А има ли някаква промяна в поведението му, или си е както досега ooooh!
Виж целия пост
# 3
Амиииии  аз си мисля, че ако ти изневерява, най-вероятно следите няма да са по боксерките му, а по други повърхности  Laughing
Виж целия пост
# 4
може чикия да си е направил човека   Embarassed Embarassed Embarassed

През работно време? Малко вероятно ми се струва.

Чуденка 135, а вечерта след работа веднага ли се прибра вкъщи?
Виж целия пост
# 5
Да, вечерта след работа се прибира, късно, към 20ч.
Имаше едно време една колежка, в която беше влюбен, та си мисля евентуално в работно време да не би....
Иначе ние секс не сме правили от повече от 10 дни вече. Зарече се, че докато аз сама не си поискам той няма да иска....
И затова се усъмних, че може би той не стои на сухо през това време и че може би си има някоя, с която си прави секс.
Може и да не съм права естествено. Просто се чудя...
Виж целия пост
# 6
Айде стига бе, по всяко време може да си направи.
Не че те съветвам да си затваряш очите, но ако това ти е единствения повод да изпадаш в такива страшни съмнения... незнам, има къде къде по побъркващи неща, и пак може да нямат нищо общо с изневярата.
Виж целия пост
# 7
Иначе ние секс не сме правили от повече от 10 дни вече. Зарече се, че докато аз сама не си поискам той няма да иска....
щом ти не искаш, той задоволява потребностите си, предполагам. най-вероятно сам. 
Виж целия пост
# 8
Имаше едно време една колежка, в която беше влюбен, та си мисля евентуално в работно време да не би....
Просто се чудя...

А, виж, тука има някакъв коз.
Но ако си сигурна че е било едно време...
Незнам.
Знам само, че непрекъснатите съмнения и проверки могат да ти скапят нервната система.
Естествено, че не трябва да си заравяме главите в пясъка, ама трябва да се намери златната среда.
Виж целия пост
# 9
  Аууууууууууу, че интересно...
Обаче аз като си пускам ръчичка, после си го мия. Не ми е хигиенично да съм в разни сосчета. Явно там където е лъснал чекийка е нямало мивка. Между другото спермата попива и прави петно. Женските следи са бели като тебишир като засъхнат. И все пак това петно ако е с мъжки произход, доказва само изпразване, но не и в какво се е изпразнил. И че не е имал възможност да се измие доказва. Разбира се ако не го кефи да си намирисва. Абе може да е треснал някоя пачавра на околовръстното пича.  Joy
Виж целия пост
# 10
Естествено, че не трябва да си заравяме главите в пясъка, ама трябва да се намери златната среда.
Деси, нищо лично, но пренебрегването на петно от сперма по бельото си е живо заравяне на глава в пясъка.
Виж целия пост
# 11
Човекът може да е получил полюция, сиреч да се е изпразнил през нощта, докато е спял.
Виж целия пост
# 12
Човекът може да е получил полюция, сиреч да се е изпразнил през нощта, докато е спял.

  Мда - може.  "Вчера беше на работа през деня, а вечерта ги хвърли за пране." Ако е в пубертета - може. И ако е заспал докато е на работа.
Виж целия пост
# 13
Оф, този форум става все по-забавен и по-забавен Joy
Виж целия пост
# 14
Такава смешка нЕма  Joy
Ей откачихме си тотално и жените и мъжете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия