24г.с -10кг много ли са

  • 4 908
  • 48
 Rolling Eyes Sad днес бях на ж.к и акушерката ми се скара 4е много съм надала и трябва да се ограничавам, защото в 8м какво щяло да стане моля Ви кажете 10кг наистина ли са така много
Виж целия пост
# 1
ooooh!Чак пък много не смятам,че са-аз в 37 г.с. бях +30 нищо ми нямаше на бременността,подвижността,бебето,но как се свалят после не е истина Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Спокойно не са чак толкова много всяка жена качва различно то си е до организъм. Simple Smile. Сега да не решиш да минеш на диета Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Аз за първите 3 месеца качих 10 кг , а за цялата бременност - 14 кг.
Май не са толкова много  newsm78 , ма не са и малко де  Rolling Eyes
Многото килограми си имат и негативи  Peace
Спокойно не са чак толкова много всяка жена качва различно то си е до организъм. Simple Smile. Сега да не решиш да минеш на диета Simple Smile
Ей това е истината  Peace
Виж целия пост
# 4
Индивидуално си е! Аз качих 10-11кг за цялата бременност....като 8 бяха до 6я месец..
Виж целия пост
# 5
Аз съм в 24 г.с. и съм +8 кг. Според лекарката ми това е в реда на нещата. Наистина, сега не е времето за диети. Ако се притесняваш толкова, се опитай да се храниш разделно и се движи повече.
Виж целия пост
# 6
не е казано,че ще продължаваш да качваш.После може да не качваш толкова много,но ограничавай тестото и мазното
Виж целия пост
# 7
Нищо ти нама добре си си!!   Тя  всяка лекарка различна песен пее
!!!   
Виж целия пост
# 8
Въобще не им се връзвай. Ти чувстваш ли се добре? Това е най-важното Flutter
Виж целия пост
# 9
Това с килограмите е толкова индивидуално, и аз до края на 6-ти месец качих 12 кг , а от тогава досега само 0.5 кг така че никой неможе да каже при тебе как ще се развият нещата. Само не минавай сега на диета че не му е времето ...
Виж целия пост
# 10
Спокойно не са чак толкова много всяка жена качва различно то си е до организъм. Simple Smile. Сега да не решиш да минеш на диета Simple Smile
на същото мнение съм Peace Hug
Виж целия пост
# 11
Това с килограмите е много индивидуално. Аз до 7-ия месец бях качила 1 кг., а през останалите два месеца още 10 кг, приключих на +11 общо.
Виж целия пост
# 12
Аз нямам намерение да започвам диети,но акушерката наистина много ме стресна. Не виждам каде сам ка4ила 4ак толкова много след като всички дънки все още ми стават,е имам си корем4ето но то е нормално а и аз си го харесвам. Всеки ден се разхождам поне по 2часа а и през ден ходя на гимастика ,но наистина се стреснах от неините думи  Shocked . Благодаря ви за успокоителните думи   bouquet
Виж целия пост
# 13
За цялата бременност качих 15 кг,като първите 13 бяха до 32 г,с, и след това до края още 2  Peace
Виж целия пост
# 14
Аз също качих 12кг до седмия месец.Оттогава съм качила само 1кг.,а вече ще раждам,така че всичко е въпрос на организъм.Бремеността не е време за диети,но е важно да се храниш пълноценно,а не с боклуци
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия