Стара Загора 45 - Нежни феи с влюбени сърца и сексуално-апетитни магьосници...

  • 17 699
  • 282
Добре дошли...
Виж целия пост
# 1
Айде да се пльосна първа в темата Mr. Green
Няма ли да пуснете снимки от снощи?Как изкарахте, как беше самата пицария, обстановката?
Виж целия пост
# 2
Добре заварили!
Виж целия пост
# 3
Аз,такова,нямам нищо общо с този Дон
 Кихот.Хич не го знам от къде се е взел.

И тези синини,дето снощи всички ме обвинявахте,наистина са ми вените.10 минути съм се разглеждала пред огледалото.Ама на,проклетия с проклетя,синя ходя и пак не го отбивам това дете.

Наистина беше много хубаво снощи,ама никой не е снимал.ПОсле се чувствах като на 13 години-стоим една банда на кръстовището и не можем да се разделим 20 минути.
Виж целия пост
# 4
мдааа и аз се почувствах в студентските си години......съжалявам още, че не можах да 'разточа' по-добре Мъглата, ама после бан, бан, бан....достраша ме Embarassed....

п.с. малиии, ако знаете какви вкусни пилешки краченца сусамени върху картофено пюренце хапнахме,.....мммммммм
........................................................

.....и:
Тонизиращо вино за възвръщане на силите
В 1 литър сладък мускус се добавят 30 грама канела, 30 грама женшен и 30грама ванилия.
Сместа стой 15 дни, като често се разклаща.
След това напитката се прецежда и се добавят 15 капки ароматна амбра.
Ако всеки ден се изпива по чашка, изгубените сили могат да бъдат възвърнати и изтощението да се преодолее.

.....Сър Ланселот има още много хитринки, не 4 часа, не батерии....

п.с.
от клюкарника:
http://farm3.static.flickr.com/2320/2225061293_be4376fdae_o.jpg,

Виж целия пост
# 5
Няма снимки, няма ...
Който дошъл - видял.  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Трябваше да снимате за да се ядосвам по-вече защо не съм дошла, вместо да утешавам мъжа.

И може ли малко помощ - освен от Националния статистически институт, от къде другаде мога да взема данни за повишаване цените на работната заплата, електроенергията и т.н.
Мнооого благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 7
 Доня Кихота е много близко до верния отговор. В момента съм кипнал. Огън и от ушите бълвам. И от другаде, но това вече е за приказки само със Сър Ланселот. Вълна от лек неописуем ужас се прокрадна в сърцето ми като повей над вишнева градина на японско островче. И за да няма невинни пострадали от огнената стихия с трета и четвърта степен изгаряния, предпочетох само сухия език на компютрите. Добре, че срещнах две очарователни лейдита, че ми помина малко. Не ми мина съвсем, ама... И после пак! Ако видите разцъфтяла ядрена гъба в центъра на нашето китно кралство, ще да знаете... не е ядрена гъба. Просто съм гръмнал с финес и блясък в очите. Щото днес ми палнаха фитила.
Пък и с друга цел изписах предишния си пост. Нали примамваме в кралството един виден бъдещ член на Задругата на Пръстена. Не можем го изпусна, хораааа!
Виж целия пост
# 8
Мама на 2 бебета  , не се ядосвай - просто ела следващия път Grinning

Явно Мъглата има много работа щом не се е вяснала днес  , то съседния блок  не мога да видя камо ли на разходка да излезем....#Crazy
Виж целия пост
# 9
Сега ставам бе Twisted Evil
Бягах до кухнята в последния момент...без малко да я затворят...че и с МТВ-то се сблъскахме вътре Mr. Green
Сержи снощи си хецнал кръста...сега лежи и пъшка Mr. Green Даде дефекти и той...требе да звънна на свеки да я питам колко му е гаранцията щото мисля да го връщам векИ Whistling
Вечерта беше супер...ние последни с елфа се прибрахме.
Аз предлагам другата седмица пак.
Смейте да откажете Twisted Evil
Доня Кихота да не ми се оправдава от къде са сините...аз казах Crossing Arms
Мерилинооо ща тресна наистина Mr. Green
Виж целия пост
# 10
От мен край на мъглите...започват дъждовете Mr. Green
http://poohbear.hit.bg/feq.html
Виж целия пост
# 11
...
Аз предлагам другата седмица пак.
Смейте да откажете Twisted Evil
Доня Кихота да не ми се оправдава от къде са сините...аз казах Crossing Arms
...

Мда... Другата седмица пак ще се гледаме с Ивата и малкия Змей. Как да откажа?
А на Доня Кихота синините не са от мен... От Змейчето са. Виж изгарянията...
Виж целия пост
# 12
Последно драконче  Heart Eyes не пускай огнени пламъци Mr. Green Обичам те  Blush

/тук плахо се оглеждам за Донята/ Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Здравейте!  Peace

Гледам сте на вълна царства, кралства.   smile3503
Сега заспа малкия принц Кристиян, принца на нашето царство  newsm53 . Вече спинка само 1 път на ден и си поспива. Вечер си ляга навреме (пу пу пу) към 20:00 ч. или 20:30 ч. През деня голяма игра, много емоции от негова и наша страна и вечерта сме изморени. Ами като заспи малкото зайче можем дпокойно да вечеряме, да се изкъпем, да гледаме ТВ и др.   newsm03

Xepa каква е тази дъждовна фея.  smile3534 И аз бях одеве до кухнята, не можахме да се видим, явно сме се разминали, аз бях към 12:00 ч. Злати интересен ник Доня Кихота  smile3521. Може и ние да си измислим някой друг интересен ник, ще видим.  newsm10
Последно драконче  Heart Eyes не пускай огнени пламъци Mr. Green Обичам те  Blush

/тук плахо се оглеждам за Донята/ Mr. Green

Хахаххаххааа феята голяма си образка  newsm62
Виж целия пост
# 14
Моята особа към 12,20ч. беше на кухнята и нямаше почти никой.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия