Отзиви за лаптоп Soni Vaio

  • 3 551
  • 17
Харесала съм го много но чувам доста противоречиви мнения та искам да знам дали някой ползва такъв - http://www.911.bg/a2/offers.asp?p=2847147  Grinning
Виж целия пост
# 1
 Да много добър лаптоп с много добри параметри  newsm10
Виж целия пост
# 2
В нашата фирма се купуват точно тези лаптоми, но по-стария модел. Много добри са, няма никакви проблеми с тях!  Peace

Ползвай го си със здраве!   bouquet
Виж целия пост
# 3
Чувала съм добри отзиви за него,вземи го PeaceБрат ми има Сони Вайо и е много доволен Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Аз имам Soni Vaio  VGN-FZ 11S и съм много доволна,само тая Vista e много дразнеща и я смених.Няма да сбъркаш с този лаптоп,параметрите са добри.
Виж целия пост
# 5
Ползвам VAIO от няколко месеца, модела май все още го няма в БГ, страшно доволна съм!Този е с подобни параметри и мисля, че ще ти хареса, страхотно лаптопче
Виж целия пост
# 6
Имам  VAIO VGN- FS315B.  Много съм доволна.
Виж целия пост
# 7
Благодаря момичета   bouquet Ще си направя подарък значи  Flutter
Виж целия пост
# 8
Да ти е честит, няма да останеШ раzочарована.

Но е вярно, че вистата е скапана.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Ами ако не ми хареса ще я сменя  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
моят е вайо pcg 6n1l, много съм доволна) Поздрави за избора  Peace и със здраве да си го ползваш!
Виж целия пост
# 11
Колкото и да е добър, България не е Sony Vaio държава и няма сервиз тук. Според мен не е разумно да се купува техника, която при проблем не може да бъде поправена в БГ. Също бях харесала Vaio, но купихме Lenovo и поради факта, че е с 3 год. гаранция.
Виж целия пост
# 12
Vaio - прекалено скъп, прекалено тънък (проблеми с охлаждането)
Най добре се държат Lenovo - IBM щот имат дизайн на тухла четворка, но за сметка на това се охлаждат добре
Най голямо дръвце се очертава HP  ( Compaq 6270s пълен боклук сравнение с предишния ми Packard Bell)
Виж целия пост
# 13
аз  съм с такъв,нямам забележки
Виж целия пост
# 14
И аз съм със Сони Вайо.Много добра работа ми върши.А и  Виста-та  ми  е  доста  удобна за работа.Бързо свикнах.Не мисля ,че ще ти създава  неудобства.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия