Боядисване и цикъл

  • 27 326
  • 32
Здравейте,
Чувала съм, че не е хубаво да се боядисваш когато си в цикъл, но не знам има ли всъщност логично обяснение или си е някакъв мит. Записала съм си час за утре за боя, а днес ми дойде и се зачудих дали да не го отложа. Споделете опит , моля!
Виж целия пост
# 1
Боядисвала съм се докато съм била в цикъл - винаги е хващала боята Peace
Никога не съм вярвала на този... мит Wink Laughing
Виж целия пост
# 2
аз пък никога не съм пробвала да се боядисам,когато съм в цикъл от страх от провал на мероприятието
Виж целия пост
# 3
Аз лично нямам проблем и се боядисвам в този период.Но е много индивидуално.Познавам мацки,на които не им хваща боята като са в цикъл.
Виж целия пост
# 4
Аз лично нямам проблем и се боядисвам в този период.Но е много индивидуално.Познавам мацки,на които не им хваща боята като са в цикъл.
Peace
Виж целия пост
# 5
При мен няма проблем.Но май е индивидуално.Ако не пробваш няма да разбереш,при теб как е!
Виж целия пост
# 6
При мен няма проблем.Но май е индивидуално.Ако не пробваш няма да разбереш,при теб как е!
И при мене е така. Рискувай  Peace
Виж целия пост
# 7
А ако не хване после пак ли ще се боядисаш? Да не си изтощиш косата.  Flutter
Виж целия пост
# 8
Май ще се тествам, щото съм рожденичка и не ми се иска да съм небоядисана.. пък ако не стане здраве да е. Благодаря, за мненията!
Виж целия пост
# 9
хмм казват,че боята не хваща
Виж целия пост
# 10
хмм казват,че боята не хваща
А обяснението какво е?
Виж целия пост
# 11
Няма логично обяснение, поредното суеверие  Peace
Виж целия пост
# 12
Обяснението са хормоните ,по време на цикъл, овулация и прехода м/у двете нивата на хормоните са различни и то индивидуално за всяка жена.
Виж целия пост
# 13
Аз пък съм чувала, че русото хваща в цикъл, а черното - извън цикъл.
Виж целия пост
# 14


 Винаги когато съм се боядисвала по време на цикъл боята ме е хващала перфектно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия