Как да стана руса

  • 5 916
  • 38
Накратко- цветът  ми  е светло  кестеняв, купих  си  WELLA тъмно  русо, но  станах  рижава. Срам  ме  беше  да  излезна дори  и  пратих  майка  ми за  боя - Garnier 415 - кестеняво, от  което  станах  с  червени  корени  и  черна  коса  надолу.Последва  опит  с  L`OREAL  7ми  номер, в  корените  добре, но  надолу  е  шарено. Сега  съм  купила  L`OREAL  8.1 и  две  пакетчета  супра, но  нещо  не  мога  да  се  престраша.Помагайте  от  собствен  опит
Виж целия пост
# 1
фризьор Peace
Виж целия пост
# 2
Собственият ми опит е-не правя експерименти от този вид  в къщи.
Отиди на фризьор.
Виж целия пост
# 3
Аз не мога да разбера защо толкова хора се опитват да се изрусяват в тях.Може би е по-евтино,но като купиш сто бои,едно че даваш повече пари,друго че не можеш да мръднеш от вас заради резултата и трето,направо си изтощила косата до няма и къде.Аз също казвам фризьор,защото не може да си  играеш така с боите като не разбираш.Аз съм се изрусявала веднъж вкъщи,но знаех какво трябва за собствената ми коса,а не наизуст.И втори път не съм го повтаряла въпреки че беше идеално.Не мога да си рискувам косата. Naughty
Виж целия пост
# 4
Божееее  bishop ей момиче, ти все още имаш ли коса на главата си след толкова боядисване  #Crazy newsm78 май те виждам доста къса коса вече  hahaha
Виж целия пост
# 5
При пофесионалист,разбира се!
Виж целия пост
# 6
Само на фризьор за такива процедури.Иначе резултата е.....такъв какъвто е при теб.
Виж целия пост
# 7
И по- евтино ли ти излезе като спести от фризьор ?
хората за това са учили ,хем ще ти го направят с качествени бои ,хем ще ти обработят косата с професионални балсами след това да не се изтощи ...хем ще излезеш със самочувствие
а ти ...имаш си време явно да се тормозиш физически ,а и психически след резултата
Слагай една шапка на главата и отивай да те оправят ,защото ще ти се накъса косата от тези силни киселини 
Виж целия пост
# 8
иди на фризьор,или супра аз когато се изрусих за първи път бях много малка и го направих със супра резултата беше чисто руса коса без последици на изгаряне на косата,майка ми като ме видя щеше да припадне.
Виж целия пост
# 9
Никаква супра няма да слагаш.Може супра,ако не се беше боядисала сто пъти преди това.Сега със супрата ще стане още по-зле и на петна.Иди си на фризьор той ще оправи нещата.
Виж целия пост
# 10
Задължително на фризьор. Peace
Виж целия пост
# 11
Абе хора, не Ви ли стана ясно, че изрусяването в домашни условия не е препоръчително. Иди в някой ДОБЪР салон, нека ти я изсветлят професионално, най-малко направи си ти кефа да се поглезиш, а пък после в къщи като искаш само си боядисвай корените.
Виж целия пост
# 12
Единствения вариант да стане качествено е фризьор - от опит Wink
Виж целия пост
# 13
Определено единият ти вариант е коафйор(по-възможност от по-добрите ).Моят съвет е да не експериментирш повече с боите, в противен случей има реален шанс да останеш без коса......другият вариант е да я потъмниш и да забравиш за русия цвят... Naughty
Виж целия пост
# 14
При тая каша,която си забъркала на главата си,незнам
кой ще се наеме да те оправи?И въобще защо си мислите,
че хора,които се учат години да боядисват и продължават,
вие ще постигнете същото с боя от магазина?
Определено единият ти вариант е коафйор(по-възможност от по-добрите ).Моят съвет е да не експериментирш повече с боите, в противен случей има реален шанс да останеш без коса......другият вариант е да я потъмниш и да забравиш за русия цвят... Naughty
И как ще разбере кой фризьор е по-добър?Ще го пита ли?
Виждала съм такива цветове на коса от "ДОБРИ"фризьори,
че след тях само подсригване помага.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия