Добра новина + въпрос

  • 1 044
  • 4
Та такаа

Добрата новина - Отпадат визите за Малайзия при посещение до 90 дни  Mr. Green
Честито на запътилите се натам  Money


Имам и технически въпрос, ако има някоя мама от тур агенция или от морски град ще съм много благодарна да ми отговори  Embarassed
Въпросът - От кога отварят,поне административно, хотелите по българското черноморие? Имам предвид масово. Знам че някои 5 * работят целогодишно, но повечето затварят. Много ми е важно инфото, защото трябва да  планирам график за бизнес посещения!  Praynig Praynig

Виж целия пост
# 1
началото на май масово работят вече.

Иначе да, има 5* и 4*, които са целогодишно. Някои отварят от март, други от април, но на 1май всички работят.

Ако искаш хората да са доволни, внимавай със строежите, района в който ще ги настаните...
Виж целия пост
# 2
началото на май масово работят вече.

Иначе да, има 5* и 4*, които са целогодишно. Някои отварят от март, други от април, но на 1май всички работят.

Ако искаш хората да са доволни, внимавай със строежите, района в който ще ги настаните...
Hug
Виж целия пост
# 3
Ето графика за отваряне на хотелите в Албена

http://www.albena.bg/?p=hotel_graphic
Виж целия пост
# 4
В Слънчев бряг - повечето хотели отварят в нач на май, но масово - от средата. По време на абитур.балове, понеже работя в тур.агенция и се занимавам и с такива неща, в повечето хотели има доста чужденци, съответно оплакват се хората от музиката Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия