Помощ- подут корем!!!

  • 1 527
  • 6
Имам голям проблем с корема.Вече съм в нормални кг., направих дори мускулчета на корема ,но понякога така ми се подува , че съм като бременна в 7 месец.Не ме боли или нещо подобно, но е ужасно.Знаете ли някакви билки или нещо друго?
Виж целия пост
# 1
"Бях уморена, без тонус..."  Laughing
Ми като каката от рекламата освен да пробваш с по една Активиа на ден, после да кажеш дали си си решила всички жизнени проблеми...
Едва ли това очакваше да прочетеш, но редовната дефекация значително намалява подуването на корема.
Виж целия пост
# 2
До колкото знам (не съм медик обаче), при колит се подува корема, след консумация на храни богати на целилоза(салати), пробвай съвета на Бу, като оставим шегата на страна мисля, че Активия наистина помага.  Hands Clap   Hands Clap
Виж целия пост
# 3
Аз също мисля,че може да е колит!
При мен се получава така при консумация на мног плодове и зеленчуци.Яж ги само на гладно и не прекалявай с количествата.Пробвай с Активия както са ти писали вече,но препечен хляб,варен ориз също дават добър резултат Wink !
Виж целия пост
# 4
При мен също се получава така,след консумация на повечко пресни зеленчуци(особено зеле) или някакви варива(леща,боб).Намалила съм приема на такива храни(доколкото е възможно),освен това не консумирам почти никакви газирани напитки.Така че с малко по-ограничен хранителен режим,проблема с подутия корем,се решава. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
при мен се получаваше при пиене на кола и изобщо газирани напитки. Не 7м, а направо за родилно. Вече 3-4 пъти ме питаха дали не чакаме бебче. И спрях с газираните напитки - от раз. Ама си имам коремче. Sad
Виж целия пост
# 6
Колит,обостря се от зеленчуци!!!Спираш всякакви такива,пиеш Мезим форте една опаковка,ядеш супа от белени домати,мачкани.Аз преди 2 години с един такъв остър колит бях решила,че съм с вазпалени яйчници,защото ме болеше от двете страни ниско долу...ама се оказа колит!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия