Плетачките не се оставят, нови техники разучават - 16

  • 50 846
  • 332
Старите ни теми:
тема1
тема 2
тема 3
Всички форумски плетачки тук поставят си задачки - 4
Плетем, разплитаме, за бримките питаме! - 5
Слънцето пече, а форумка седи, плете и разплита
Лято е, но плетачка се не отказва и плете ли плете
Ела при нас с кълбо и кука - плетаческия клуб е тука
Купя ли си нова прежда, някой с шалче се урежда - 9
Зима иде и плетачки си поставихме задачки
За видни кокетки измисляме плетки - 11
Вече е студено плетенето е възобновено - 12
Шал, шапка, терлички - плетем дружно всички!  - 13
До колене е навън снегът. Всички вкъщи кротко си плетат - 14
Плетачки в нета сърфират, идеи за плетки събират - 15

Нови заглавия:
С всякакви игли и прежди правим майсторски одежди

Нашата библиотека Дискутирани теми и описания
Виж целия пост
# 1
та щях да показвам снимка на пердета, направени от такива спиралки. Даже не са правени кой знае как, просто отгоре от корниза висят много спирали с различна дължина, много е красиво, но , разбира се, не скрива кой знае какво.
Не намирам снимката обаче.
Виж целия пост
# 2
Някой в предишната тема търсеше уроци:
http://picasaweb.google.bg/isabela333d/CrochetingSchool
Виж целия пост
# 3
запис
Виж целия пост
# 4
Привет!
Докато бях далеч от компа,си оплетох много готин пуловер,но ще го покажа като го снимам облечен на себе си,съответно когато някой роднина се появи на хоризонта да ме снима.
Виж целия пост
# 5
та щях да показвам снимка на пердета, направени от такива спиралки. Даже не са правени кой знае как, просто отгоре от корниза висят много спирали с различна дължина, много е красиво, но , разбира се, не скрива кой знае какво.
Не намирам снимката обаче.

тези спиралки аз съм ги виждала наплетени на голяма покривка за кръгла маса и беше ефектно...
но дали ще са добре наплетени към пола,незнам...може би не...Дори не ми харесват и като връзката за врата,показана от мими /мое мнение/
но стига голди да се включи,ще й предложа и друга идея за полата...само да си даде мнението за тия спирали,че може пък на нея да й допаднат...

покажи пердето и кажи за карамфилите /в предишната тема те питах как се плетат,че ми е интересно/
Виж целия пост
# 6
дедко:

чака бабка, внучка и тн.н. ама и ряпата още не е израстнала...
Виж целия пост
# 7
Вижте Ева Лонгория.
Виж целия пост
# 8
Здравейте!Нямам нищо за показване,но се записвам за да следя темата.



Виж целия пост
# 9
Много готино моделче на Ева Лонгория, ама вече за другата зима. До тогава може и да задобрея с двете куки. Mr. Green
Момичета дайте идеи за заглавия на темата ни, че тва си го изсмуках от пръстите с триста зора. Хич не съм по писането и измислянето на такива работи.
Виж целия пост
# 10
С всякакви игли и прежди правим майсторски одежди
Виж целия пост
# 11
покажи пердето и кажи за карамфилите /в предишната тема те питах как се плетат,че ми е интересно/

http://picasaweb.google.bg/masiania7/OpyhPE/photo#5122952816676546178  карамфилите са най-лесните цветя - въпреки че и за тях има различни схеми, най-лесно е като оплетеш синджир от 4 бримки, затвориш го в кръг и във всяка бримка плетеш по 6 високи пълнежа. Стават 24. Втория ред - във всяка от 24те бримки плетеш по още 6  Mr. Green ако искаш, плетеш и трети, и четвърти ред, но във всяка нова бримка плетеш още 6.
Виж целия пост
# 12
Записвам се и  аз.
Виж целия пост
# 13
Хайде и аз да не ви изгубя!
Виж целия пост
# 14
Запис и от мен.И аз нямам нищо за показване,но плета усилено шал и шапка на момата.Ще покажа като са готови.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия