Изпръхнали бузки?

  • 1 960
  • 34
Здравейте мами, моето момиченце често е със зачервени и изпръхнали бузки. Стават грапави и неприятни на допир.Препоръчайте козметика, с която да се справим с този проблем. Аз ги мажа с бебешко олио, минават (но дали от него или от факта, че спираме с излизанията на вън) не знам. Споделете! newsm78
Виж целия пост
# 1
Крем за лице от серията на Мустела за суха кожа. Оправят се нещата точно с 2-3намазвания.
Виж целия пост
# 2
Хидратиращият крем на А-derm,страхотен е. При синът ми оправи проблема за два дни.
Виж целия пост
# 3
кремове за лице за суха кожа.има доста марки.аз ползвам А -Дерма.
Виж целия пост
# 4
Виж целия пост
# 5


              Същата тема е на втора страница, коменриташе се вчера!!!
Виж целия пост
# 6
Кремчето на Мустела е страхотно. Калоян имаше този проблем и даже и сега от време на време като излезнем навън ако съм забравила да го намажа пак леко му се зачервяват и изсъхват, но след като го третирам с кремчето почти веднага се оправят нещата.
Виж целия пост
# 7
аз пък маже с нивея преди да излезнем  и нямаме вече такъв проблем Wink
Виж целия пост
# 8
NIVEA BABY SOFT-един голям крем и на HIPP BABY SANFT .един розов....Пише на швабски -PFILEGE -CREME Gesicht & Korper На нас тези много хубаво ни действат Wink
Виж целия пост
# 9
Бюбхен за студено време или Бочко.
Виж целия пост
# 10
Аз взех за студено време,но и на малката и стават така,без да сме ходили навън.Аз мажа с бебешкия Нивеа,но по 2-3 пъти на ден.Оправя се.  Peace
Виж целия пост
# 11
Както са ти казали има бебешки кремове за вятър и студено време просто го мажи преди излизане и няма да имате проблеми.
Виж целия пост
# 12
мажия с крема на БЮБХЕН,аз я мажа с него и съм мн доволна.но недей да спираш разходките,дори и на балкона или на двора я извеждай,за да не я изнежиш.аз я мажа 10 или15 мин преди да излезнем
Виж целия пост
# 13
Преди малко четох същата тема на първа стр...  Crazy
Виж целия пост
# 14
Аз ползвам Cold creme на Мустела и съм изключително доволна. Мажа по няколко пъти на ден и задължително преди излизане  Peace.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия