Versace Cristal Noir

  • 5 113
  • 6
Здравейте!
Много съм си харесала един парфюм на Версаче,казва се Cristal Noir...
Гледах в Интернет цените и в get.bg излиза доста изгодно - 50 мл. 66 лв.,а е парфюм,не тоалетна вода.Какво ще кажете?Дали мога да се доверя на Интернет?Четох някакви лоши отзиви за този сайт,но моя приятл си закупи Азаро и парфюма си дойде в опаковка и според нас си беше оригинален...Какво ще ме посъветвате?  newsm78
Виж целия пост
# 1
Не бих се доверила.
Виж целия пост
# 2
Аз също! Особено като се има и предвид, че цените им са по- ниски от колкото в магазините. Мен това ме клони към съмнения.
По-добре си го вземи от реномиран магазин Peace
Виж целия пост
# 3
провери ли дали го има в Ягодка?

http://oth.strawberrynet.com/wfrag.aspx?BrandId=334&goChar=V
Виж целия пост
# 4
Защо не прочетете тази темичка:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233807.0
Виж целия пост
# 5
Проблемът при GET.BG е не откъм качество на продуктите, а на самата услуга. Имаше много теми за тях, в които дружно ги оплюхме, защото са несериозни и зле организирани, понякога се случва да забравят да доставят някой продукт, ако поръчката е за 3-4 артикула, или да доставят грешен, а не точно поръчания... Иначе парфюмите им са ОК. Жалко, че са такива лигльовци. Друг добър сайт е мегашоп.

М-у другото моята тема за надеждните сайтове за парфюми седи някъде в раздел "Красива мама"!  Peace
Виж целия пост
# 6
Първо искам да те поздравя с избора ти на парфюм- страхотен е  Peace
Тъй като и аз в момента съм на такава вълна и довчера се чудих дали да се доверя на интернет сайт.И накрая взех решение- поръчах си.Има теми наистина в Красива мама и много хора поръчват по интернет.Утре ще си получа моя и тогава вече ще съм напълно сигурна.Аз съм от Варна и цената на Кристал Ноа е 160лв за най-голямата разфасовка!!Разликата наистина не е за пренебрегване.Като знам какви наеми плащат магазините нищо чудно да са такива цените.Би могла да направиш сравнение с Ягодката или направо да си поръчаш оттам, ако не се доверяваш на бг сайт.  Hug
Забравих да кажа , че аз си поръчах от www.parfumi.net
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия