ЗАЩО

  • 2 820
  • 23
 направих грешка за което се извинявам    Скъпи мами имам нужда да говоря с някои като вас   аз също имам 5 неуспешни бременности но това се преживява но каже теми как да го преживееш ако гледаш едно слънце 5 години и да го загубиш при нещастен случай  вече две години живея с мъката по изгубеното си дете психиатъра казва че трябва да премина през няколко етапа но аз още съм на втората Непризнаването не мога да си отговоря на въпроса  ЗАЩО
Виж целия пост
# 1
*BOBO*, съжалявам Cry
Не мога да ти отговоря на този въпрос, както не съм намерила отговора и на моето ЗАЩО. Ходих при "разни", които намираха разни причини, но нищо не ме успокояваше. Не знам дали ще има момент приемане. Желая ти от все сърце да намериш утеха. Hug
Виж целия пост
# 2
....................Скъпи мами имам нужда да говоря с някои като вас   аз също имам 5 неуспешни бременности ..........................

Незнам как след като си мъж може да имаш неуспешни бременности!!!!
Моля ако темата е някакъв вид подигравка с нашия форум, да бъде изтрита!
Виж целия пост
# 3
Моля ако темата е някакъв вид подигравка с нашия форум, да бъде изтрита!
Ами май да... Аз много не разбрах за какво става въпрос , защото няма точки и запетаи...
В друг форум е писал, че бебето му е на 6 месеца и не пие вода....
Ама как може такива хора да има се чудя... Колко трябва да си извратен, та да ти идват такива неща на акъла... ooooh!
Виж целия пост
# 4
Ами аз видях, че е мъж но реших, че е грешка и най-наивно си му отговарям. Нищо, за да пишеш подобни неща, *BOBO*, трябва да си доста ощетен от Господ.
Виж целия пост
# 5
не съм мъж компютара е на братми и да имам бебе на 6 месеца не бих си правила майтап с тия неща
Виж целия пост
# 6
*BOBO*, аз не вярвам да се шегуваш. Peace Но пишеш неразбираемо, за да не кажа нещо по-силно.
Това, че компютърът е на брат ти не е причина профилът ти да се самоопредели според мястото, от което пишеш.  Wink
Явно психоложката ти не е съвсем права за нивото, до което си достигнала. Нямам представа колко време е минало от загубата ти. Съжалявам за нея.
Неподредената мисъл кой етап е?
На въпросът защо никой тук не може да отговори - както на себе си, така и на теб.  Peace
Виж целия пост
# 7
Здравейте , пише таткото на Боби. Сега разбирам какво се е случило докато ме е нямало за, което се извинявам. И като чета коментарите на всички под темата “ЗАЩО” се чудя какви хора сте Вие. Първо : Кой би си правил шега с тези неща? Второ: като видяхте, че съм мъж, не видяхте ли , че съм на 0 / нула/ години ?? Логично е да нямам бременности, а камо ли неуспешни. Такива обиди не бих очаквал и от най-безчувствените хора. “….Колко трябва да си извратен, та да ти идват такива неща на акъла”, "….Нищо, за да пишеш подобни неща, *BOBO*, трябва да си доста ощетен от Господ.”   
Не всеки ползващ Интернет пространството е на ТИ с него. И това, че е решил да сподели с някого , които дори и не познава, нещо толкова лично…… може да си представите какво му е .? Та наистина, сестра ми имаше неуспешни бременности и загуби дете след нещастен случай, когато то беше на пет годинки и сега благодарение на Бог има син, който е на шест месеца.

Виж целия пост
# 8
Цитат
И това, че е решил да сподели с някого , които дори и не познава, нещо толкова лично…… може да си представите какво му е .?
Всички, които пишем тук знаем какво е да споделиш болката си от загубата с непознати. Всеки изживява личната си трагедия по различен начин.
Все пак, за да бъде разбрана мисълта на някой, тази мисъл трябва да бъде що годе последователна, ясна и написана грамотно.
А първия пост прилича на написано от дете, което е още в начални класове.
Не знам защо предполагате, татко на Боби, че тук има някой на който сърцето му не би трепнало от ужас и болка за преживяното от сестра ви.
За съжаление историята на форума помни и мними "герои".

Дано 6-месечното детенце да е успяло да донесе някаква утеха на сестра ви и да е сгряло осиротялото й сърце.
  bouquet
Виж целия пост
# 9
аз все пак нищо не разбрах..............
има 5 аборта.................
има бебе на 6 мес....................
на линийката пише 11 мес...............

въпроса ЗАЩО към кое уточнение спада?
Виж целия пост
# 10
Аз наистина не разбирам кой е писал първите два поста - Боби, който е на 11 м. Rolling Eyes или вашата сестра. Защото, ако е сестра ви, аз и отговорих веднага
*BOBO*, съжалявам Cry
Не мога да ти отговоря на този въпрос, както не съм намерила отговора и на моето ЗАЩО. Ходих при "разни", които намираха разни причини, но нищо не ме успокояваше. Не знам дали ще има момент приемане. Желая ти от все сърце да намериш утеха. Hug
и й изпращам още веднъж сърдечна прегръдка. Въпреки че е написано неграмотно, приех че жената е доста объркана и не обърнах внимание на данните от профила. Но от последният ви пост, татко на Боби, всичко отново губи смисъл... Тук няма някой, който да не е страдал и имайте доблестта да изясните ситуацията, за да не се дразним, както и вие да правите квалификации в кавички. Всичко добро на вас и семейството ви!
Виж целия пост
# 11
Здравейте отново.Пиша този отговор за хората, които не са разбрали кой, кое и кой,какво е написал.И се надявам да приключим с тези без мислени коментари?!? Регистрацията в форума е направена на името на синът ми Борислав, който е на 11 м.Сестра ми също има дете на 6 м. Докато моето сем. отсъстваше, тя пазеше къщата и е използвала регистрацията ми за да напише така проблемата тема.Както споменах по-горе, не всеки, който ползва интернет е наясно с правилата му.Та затова се е получило това недоразумение.Надявам се да съм разяснил нещата на всички.? И се извинявам за объркването.Ще и направя нейна си регистрация за да се избегнат бъдещи такива недоразумения.   
Виж целия пост
# 12
  bouquet  bouquetблагодаря за информацията,сега всичко е ясно
Виж целия пост
# 13
...Ще и направя нейна си регистрация за да се избегнат бъдещи такива недоразумения.   

Само не забравяй, че от един IP адрес не може да има 2-ма регистрирани потребители.  Peace
И най-добре направи своята регистрация от твое име, а не от името на детето ти - тук пишат основно родители, а не деца.  Peace
Виж целия пост
# 14
Как може да има толкова бездушни хора между вас?
Как не ви е срам да нападате така момичето?
Засрамете се!!!


...Ще и направя нейна си регистрация за да се избегнат бъдещи такива недоразумения.   

Само не забравяй, че от един IP адрес не може да има 2-ма регистрирани потребители.  Peace
И най-добре направи своята регистрация от твое име, а не от името на детето ти - тук пишат основно родители, а не деца.  Peace

Какво и има на регистрацията?
Както иска така ще се пише!!!На теб пречи ли ти нещо?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия