играчка за прохождане

  • 1 318
  • 25
Здравейте момичета. Искам да купя на дъщеря ми такава играчка за прохождане и яздене. Моля да споделите мнение струват ли си, хубави ли са, ползват ли ги Вашите мъници? Какви имате Вие? Колебая се какво точно да избера, защото са скъпички.
('http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/popup_image.php/pID/2707?

Виж целия пост
# 1
Имахме няколко. Не свършиха работа. Леки са, не са стабилни, като тръгнат се засилват и бебето тупва. Не ти ги препоръчвам, според мен няма смисъл, аз ги махнах всичките още след третия ден.
Виж целия пост
# 2
Дъщеря ми я използавше,но не беше особено впечатлена-ако,няма да ив се отрази на бюджета купувай Peace
Виж целия пост
# 3
Блонди, siska79, благодаря Ви. Много сте бързи. Hug
Виж целия пост
# 4
Моите деца не са ползвали такива играчки. Имаха само проходилка, но тя не толкова им помогна да проходят, колкото помогна на мен да не ги влача на ръце от стая в стая, когато върша нещо из къщи.
По-добре е да си проходят сами, за да развият по-бързо усет за равновесие, за безопасно падане и изобщо да координират по-успешно движенията си.
Виж целия пост
# 5
Мога само да потвьрдя каквото са ти писали. И аз бях взела такива, но малката с тях повече падаше.  Confused Те трьгват на колелетата и детето след тях...  нестабилни са и няма никаква полза от тях. По-добре й вземи Bobby Car или нещо такова. След годинката децата направо ги обожават.  Wink

Виж целия пост
# 6
И аз се бях зачудила дали да вземам такава и докато се начудя малката взе,че проходи.Тя си ползваше проходилката със същия успех както тази играчка.Хващаше я от външната страна и я тикаше пред себе си.Нашата обаче е една яка машина и е стабилна,неможе да се обърне,докато има други по-паянтови,с които бебето може би ще пада.Сега от позицията на времето бих казала,че такъв тип играчка е по-скоро ненужна вещ.
Виж целия пост
# 7
Аз пък имам две такива, на различни фирми и моето дете много им се радва. Сам отива, хваща си ги за дръжките и започва да обикаля къщата. Зависи от детенцето дали ще му хареса, или не
Виж целия пост
# 8
Мише, какви са Вашите играчки? Снимчица или марка. Благодаря на всички момичета.
Виж целия пост
# 9
И без това ще проходи,но ако ти е кеф си му вземи Peace
Виж целия пост
# 10
Моето дете проходи с два уолкъра. Единят е на "Фишърпрайс" - него то използваше у дома и все още си играе с него (вече е на 1, 9 г.).
Другият, който му взехме беше някакъв съвсем обикновен, но за навън. И двата му бяха интересни, а като бяхме навън и на другите деца им беше много забавно да го бутат.
Аз, лично, съм много доволна от това изобретение... В голяма помощ ми беше и на мен и на детето. За минута не съм го държала за ръце за да прохожда. Всичко при него беше доста самостоятелно. Като го хванех за ръце да ходи и той моментално си вдигаше краката на горе (свиваше ги в коленете).
Но, това си зависи от предпочитанията на самото детенце... Дали ще му е интересно или ще иска помощ от мама за ходене.
Виж целия пост
# 11
  Тези играчки са супер забавни.Синът ми проходи с такава.Първо имахме точно като тази която е на снимката.Само, че страничните части му пречеха да ходи и постоянно падаше.

 Купихмме ей този модел:


 Детето се забавляваше много и ходеше свободно.Ако не съм обяснила правилно, нищо не му пречеше да си движи краката.След като спреше да ходи музикалната част на уолкъра му беше любима, разглобява се и си я взимаше в леглото.

 Вземи я за детето, няма да съжаляваш!
Виж целия пост
# 12
Нашата играчка за прохождане върши чудесна работа за забавление на беба. Сяда до нея и си играе много време. Но от известно време се научи да се изправя и реши да се опита да се изправи, като се подпира на въпросната играчка. Резултатът е, че, ако играчката не е подпряна до някоя стена, тръгва напред и бебчето тупва на пода. За мен е по-скоро за проходили деца, а не за прохождане. Иначе й е много интересна за игра.
Виж целия пост
# 13
Купих ето тази на Чико и съм доволна. http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/popup_image.php/pID/408
Колелата са много затегнати и не е толкова лесно да се изпързаля напред.
Можеш да ги застопориш и става неподвижна та бебето да се изправя на нея.
Цената е 85лв.
Виж целия пост
# 14
Абсолютно същия ползваме. Повече му помогна и все още си играе с него / 1,5 е сина ми/ Сега го ползва като камионче. Паяк не ползвах много...нязнам дали имаше месец дори. Но уокъра си е друга работа Wink Купувай и не се замисляй.
Колко струват сега?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия