ДГ в Стара Загора

  • 458
  • 4
Другия месец започва и приема на документи за ДГ в Стара Загора. Строшно ме вълнува факта как да избера подходящата.
Днес бях в тази, която е най-близо до дома ни. Исках да разбера как работят през лятото и как избират децата за сборните групи, защото в тази градина е 3 месеца ваканцията, а аз чакам бебе края на май и незвам как ще се справям сама. Получих ужасно гриб отговор от страна на директорката, който пак остана доста уклончив. Това е в ДГ на Алана, явно централната позиция вдига и безкрайно самочувствието. Като запитах за условията и допълнителните занимания, неучтиво ми се отговори, че детето ми не е прието, че да говорим за това.
 Смятам да отида и до 8 ДГ до у-ще "Иван Вазов" да вида какво ще кажат от там и дали ще се държат така лошо с мен, а представете си с една малка душичка.
Какво мислите за тези градини и по-точно за преподавателите и нивото на обучение.
Дайте ми и други предложения(особенно майки, чиито деца ще напускат ДГ и са особенно доволни от нивото), щом си заслужава ще пробвам.
Благодаря
Виж целия пост
# 1
az su6to 6te hodq da zapisvam moqta du6terq na DG. Mislq da e v naj-blizkata, a i do kolkoto znam podbirat po rajoni. A za nivoto na gledaneto na desata tam vsi4ki kazvat 4e ne e kato v qslata, ot kudeto sum mnogo dovolna, no ne se nastrojvam kato dojde momenta 6te vidim, a puk to zavisi i na kakvi u4itelki 6te popadne6
Виж целия пост
# 2
До у-ще "Иван Вазов" е Седма ДГ, а Осма е до Кукления театър. Тази, в която си ходила е Трета. Централните ДГ са най-претъпкани, там има най-голям наплив и е доста трудно човек да вкара детето си, освен ако не е спонсор или нещо от този род. В кварталните е по-спокойно.  Peace
Виж целия пост
# 3
Не мога да ти кажа нищо за тези ДГ, но търси градина, която ти е най-близо. Мисля, че всички почиват през лятото, но има сборни групи, което все пак е нещо. Оставам с впечатлението, че всички директори на ДГ са не особено любезни, но това не е основен критерий.
Моите деца ходеха в ДГ до 10-основно, май 66-та се води и съм много доволна. Госпожите им бяха супер.
Виж целия пост
# 4
Ние ходим в 13 градина и съм страшно доволна от условията,госпожите,начина на работа.Детето ходи с удоволствие на градина.В първа група сме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия