Продължавам да питам

  • 817
  • 9
Първо искам да се извиня, ако питам неща, които ги има добре обяснени - изглежда обаче, че имам проблем с търсенето във форума - едвам открих теми, за които съм сигурна, че съществуват - а за неща, които не знам има ли ги или не, ще е почти невъзможно.
Та въпросите ми са:
1. От кой ден на цикъла се започва фоликулометрия и с каква честота са прегледите.
2. Кога /пак кой ден от цикъла/ се прави изследване за проходимост на тръбите /видях че вариантите са три може хидротубация, цветна снимка и лапароскопия/ и има ли разлика според вида му.
Ако препоръчате място и лекар в София, където или при когото да се направят тия две работи ще съм ви много благодарна, ако може и с някаква информация за цени.
Виж целия пост
# 1
цветна снимка
Хидротубация, цветна снимка, лапароскопия
Снимка на тръбите
Преглед на тръбите

За фоликулометрията зависи от дължината на цикъла ти кога ще започнеш. Аз отидох на 11-ти ден (защото моята овулация по принцип е на 13) и трябваше да ходя всеки ден, ама не успях, защото сега са празници. Пари на мен не ми вземаха - лекарката каза, че ще ми пусне лист... Иначе май вървят по ок. 20 лв (може и да бъркам) прегледа.
Това е, с което аз мога да ти помогна. Neutral Face
Виж целия пост
# 2
Клия, има един пакет от услуги в клиниката Щерев - "Пакет за проследяване на овулация и контролиран койтус". Препоръчвам ти го, много е изгоден и си струва.
Обаждаш се по телефона и те ти определят кой ден да отидеш, според цикъла ти.
Виж ТУК
Виж целия пост
# 3
Ехаааааааа Клиааааааааааааа!
Стискам силно палци чертичката да стана дебела, след 9 месеца да се визуализира в сладко бебче!
Пази се!!!!
Виж целия пост
# 4
Ей това се казва новина  Simple Smile
Дано да стане втора истинска чертичка.  Simple Smile

И сега малко разпитване:
На кой ден направи теста?
И кога - в смисъл сутринта или следобяд?
Виж целия пост
# 5
Simple Smile  Grinning  Simple Smile Намирисва ми на мноооого хубаво новина  Simple Smile  Grinning  Simple Smile

Стискам палци  Praynig
Виж целия пост
# 6
Браво , чудесна новина.
Стискам ти палци и много приятни емоции по време на бременноста. Grinning
Виж целия пост
# 7
Това наистина е хубава новина. Браво много се радвам за теб.  #Milti Лека и безпроблемна бременост и хубаво бебече, а по-добре две. Ти нали за това си мечтаеш, близнаци Confused: Пожелавам ти го от сърце  Praynig  Heart Eyes  

Много бременни тази седмица, има ли някаква тайна рецепта за това Confused: Ако има каже я ... #Puppy dog
Виж целия пост
# 8
Клиа, много се радвам за теб. Laughing
Виж целия пост
# 9
Честито! Край на питанките - готви се за лека бременност!
Поздравления, Клиа! Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия