някой пил ли е Магнерот........

  • 6 069
  • 64
Здравейте,искам да попитам дали някой от вас е пил magnerot по време на бременноста си.профелактично ли го дават докторите или само при оплаквания на болки в корема и кръста newsm78.Благодаря предварително Grinning 
Виж целия пост
# 1
Доколкото знам се изписва за контракции.
На мен за това ми го изписаха
Виж целия пост
# 2
Изписва се при контракции.През двете си бременности пиех магнезии под всякаква форма, особено през първата.
Виж целия пост
# 3
Аз съм пила Магне Б6 (същата група като Магнето е). Пила съм го от 4-тия месец до края. Имах контракции през цялата бременност и за това ми го бяха изписали. Някой го изписват за да се презастраховат, но доколкото знам не е вреден за бебчето.
Леко бременеене  Peace
Виж целия пост
# 4
На мен ми го изписах заради кафенишкаво течение. Пих го до края. Май докито ми се презастрахова.  Peace
Виж целия пост
# 5
Пих.Многоооо ....Като "хранителна добавка" ми беше.Аз имах контракции от 3-тия до края.
Виж целия пост
# 6
Пих много, заради контракции и болки. Отделно лежане на системи, също с магнезии, при ужасни контракции  в 5 месец. Много помага. Благодарение на него родих беба. Щом ти е изписан пий го непременно редовно.
Виж целия пост
# 7


 Изписва се и при напрежение в корема.
Виж целия пост
# 8
А някои доктори го изписват профилактично.
Виж целия пост
# 9
В 7 мес., заради контракции и разкритие 1-2 см ми изписаха Магнерич.Пих го до края.
Виж целия пост
# 10
От началото на 5-я месец до края съм го пила заради контракциите.
Виж целия пост
# 11
Аз!
Да са живи и здрави тези, дето са го измислили.

Такава е моята история...
От шестия месец имах мноооого силни контракции, но аз си бях така и в първата бременност, та не се притеснявах. Но на един ехограф в осмия месец ми казаха, че бебето е разположено седалищно. Казаха ми, че ако остане така ще родя секцио Sad Обясниха ми, че бебето се опитва да се обърне, но от силните контракции стените на матката го притискали силно и не му оставало място. Пих магнерот 10-ина дни - хм newsm78, не помня точно колко беше, и усетих леееееко отпускане от силната болка. Не знам от това ли, от кво ли, но бебето се обърна - на следващия ехограф бяхме вече надолу с главата  Laughing

Магнерота (както аз знам) се изписва за отпускане на матката от силните контракции.
Виж целия пост
# 12
Пих го от 6я до 8я месец профилактично/имах леки контракций/.
Виж целия пост
# 13
Имах контаркции и го пих от 2 до 6 месец.
Виж целия пост
# 14
Пих го в 6-ти и 7-ми месец заради болезнени контракции...Сега от време на време...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия