Арника?

  • 4 026
  • 7
Здравейте,

Можете ли да ми кажете от къде мога да купя билката арника? На капки, гранули или като суха дрога, евентуално може и в състава на крем. За оток ми трябва и честно казано ми е спешно.

Моля ви за точни адреси на аптеките!

МНОГО благодаря!
Виж целия пост
# 1
Здравей,преди време спешно ми се наложи да търся Арника,за спиране на кръвотечение на бебе/след операция/ имах голям проблем с намирането и...Съжалявам ,че не мога да ти дам точните адреси, но бих могла да те ориентирам за аптеките,където ми препоръчаха да търся/но по стечение на обстоятелствата точно тогава нямаше/...Едната аптека е улицата,срещу Пирогов/точно до бензиностанцията/ малка аптека,в ляво се пада. Другата е срещу Мола на Стамболийски/ пада се на Опълченска,точно срещу гл.вход на Мола/, знам че и на Черковна има хомеопатична аптека,както и в Люлин..

Надявам се някой ,по-запознат да ти даде точна информация..Успех Peace
Виж целия пост
# 2
На много места има.
Виж в хомеопатичната на Чаталджа, в аптеката на спирката на Окръжна болница в посока Центъра, в денонощната на Левски в отсечката Паметника Левски и Дондуков. В последната аптека дори и да няма, което ме съмнява, ще ти я поръчат и за няколко часа ще е там.
Виж целия пост
# 3
Във всяка аптека, в която предлагат продуктите на боарон можеш да намериш арника. Монопрепарат е, така че може да се ползва спокойно, като билка не съм виждала. Но има в различни потенции.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви, намерих Арниката като хомеопатично лекарство. Да знаете и някакво кремче с арника и от къде мога да го намеря?
Виж целия пост
# 5
Аз си купувам мехлем от арника. За съжаление не мога да ти кажа точно марката, но го има в аптеките. Взимала съм от аптеката на 5-те кьошета. Има различен грамаж. Кутийката е бяла с шарен етикет, на който е нарисувана билката. От тази серия има различни мехлеми от различни билки.
Успех.
Виж целия пост
# 6
Аз си купувам мехлем от арника. За съжаление не мога да ти кажа точно марката, но го има в аптеките. Взимала съм от аптеката на 5-те кьошета. Има различен грамаж. Кутийката е бяла с шарен етикет, на който е нарисувана билката. От тази серия има различни мехлеми от различни билки.
Успех.


Мерси много, ще ида да проверя!
Виж целия пост
# 7
използвах арника монтана 9h ужасно 4есто, синът ми проходи преди 6 мес и падаше много, в пове4ето слу4аи с кръв и синини, които маги4ески из4езваха с тези златни хап4енца, хомеопати4на има я във всяка аптека, която продава хомеоп. лекарства
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия