Държите ли на това бебето да е постоянно с вас след раждането?

  • 6 688
  • 184
Възможен е само един глас - изберете това, което е отговаря най-точно на желанието ви, все едно как са се развили нещата при раждането на детето (децата) ви. Важното в анкетата е какво бихте желали, а не какво е станало на практика - за реалността можете да разкажете като отговор на въпроса в темата Grinning
Виж целия пост
# 1
Предпочитам да е при мен през деня, но вечер да го взимат.
Виж целия пост
# 2
Предпочитам да е при мен през деня, но вечер да го взимат.
И аз така.Но третият ден се чувствах прекрасно и поисках да ми го оставят презж нощта.
Виж целия пост
# 3
На 3 часа
Виж целия пост
# 4
Първа опция  Peace
Виж целия пост
# 5
Да, това е много важно за мен -така гласувах.
Слава Богу,така и стана!
Виж целия пост
# 6
Предпочитам да е с мен постоянно след раждането.От първата минута.

За съжаление не се развиха така нещата,но ако някой ден живот и здраве имам второ няма да го допусна.
Виж целия пост
# 7
За мен беше много важно бебето е да при мен от самото му появяване на бял свят.Сина ми седя на кислород 24 след радането, след това си беше постоянно при мен, дъщеря ми от самото начало
Виж целия пост
# 8
И двата пъти съм си вземала децата до няколко часа след раждането.
Виж целия пост
# 9

Предпочитам да е при мен през деня, но вечер да го взимат.
Мисля си, че ще се изтощя, ако е при мен постоянно. Първото ми детенце го даваха само за хранене, беше ужасно само го гледах през прозореца, сега се надявам контактът ни да е значително по-голям.
Виж целия пост
# 10
Синът,ми по мое желание беше постоянно при мен.За което в последствие съжалих защото за 3 денонощия след тежко раждане  поспах има ,няма 2-3ч.
Дъщеря ми я водиха на 3ч.и мога да кажа че,се възстанових много по бързо.Тъжно ми беше само първите 24ч.защото седя на кислород.
Гласувах с опцията за 3ч. Peace
Виж целия пост
# 11
Трета опция  Peace
Така и беше Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Аз гласувах за три часа, защото имах не особено леко раждане и това ми даде възможност да си почина. Но ако имам второ детенце, предпочитам да имам право да избера на момента, според това как се чувстваме и бебо и аз.  Grinning
Виж целия пост
# 13
Гласувах с: Предпочитам да е при мен през деня, но нощем да е отделно.
В действителност ми го носиха на 3 часа - наложи секцио в последния момент с пълна упойка и трудно се възстанових, а и за 1ви път през живота си виждах бебе на по-малко от 9 месеца и ме беше страх да не му навредя толкова неука  smile3506 После се оказа,че то всичко ти идвало отвътре   Mr. Green Embarassed
Виж целия пост
# 14
Гласувах с първа опция, въпреки, че ми дадоха Никола след 24 часа. Родих секцио и това е престоят в реанимация. Но след това стоя при мен- не разреших да го вземат вечерта. Чувах как другите бебета плачат като са сами през нощта и ми беше много мъчно. Човечетата ги е страх, сами са и ми се струваше проява на каприз да го оставя. Не искам да обвиня никой, просто така се чувствах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия