Немски валентинки и други животинки - тема 61

  • 15 661
  • 283

СТАРИТЕ ТЕМИ 1-44
Нашите, все още, неосъществени пътешествия - Deutschland Nr. 45
Hochwasser в DE, а мечтаехме за слънце и море -тема 46
Oktoberfest ни зове, мамите в DE- тема 47

Продължава да ни зове Oktoberfest в DE- тема 48
Хелоуински листопад с цвят на "пуфф" в ДЕ - тема 49
Хелуин и юбилеум - тема 50 в ДЕ

Св. Мартин: печени гъски, фенерчета, латерни и други светила.
Ноември ни обгръща в бяло и сиво по немските полета 52 
Тема: 53:Bei uns in Deutschland geht es rund, ob mit Salamitorte oder Kalter Hund! 

55: Николай или Николаус-тук гражданството му се дискутира и кой как го разбира
Advent, Advent, die zweite brennt...
Немската дружина в Новата година смело премина, грух-грух! епизод 57

Докато кафето по немски си пием хорската, децата ще пратим в градината - горската
Поредната тема на увеличаващата се 59-та немска дивизия Grinning
DSDSuper-Fasching-Star - тема немска 60та


Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами  
 Картата 
Албумът 

Toва сме ние, които правим темата:




Mi6ka, Lale32, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, vivita, pepelyashka, mystic, Biskara, Вечерница, maira , анна в, didkis, Priyatelka, ZiMa, Vessito, niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, Котарана, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина, Geri, diangeliGrami, Сердикаasyalein, NatMilli, Новичка,   asseto , Sesiliq, mugel
, mama Mishonka, NADIA_BUBA, Mama_mama, myran, Geia




Виж целия пост
# 1
Първааа   Party
Виж целия пост
# 2
Привет, мацки.

Пу, втора жичка за водичка.

Не се правя на дръж ми шапката. Тази седмица и шефът, и една колежка се поболяха и имах удоволствието да ги замествам.
Голям кеф, казвам ви, даже днес ще стоя тук поне до 18ч. Прибираш се вечер у дома утрепан, нямаш сили да се зарадваш на домочадието и пак е голям кеф. Изобщо кефска седмица. Ениуей, изобщо нямам право чак толкова много да се оплаквам. Все пак имаше кой да ни се занимава с детето, да ни готви топли манджи и да ни дундурка. Благодаря ти, мамо!

Разбира се, номинацията ви също ме накара да се усмихна. Мерси ви за тиквеното отличие. С кеф ще се раздегизирам, само да се прибера веднъж. Hug

Риен, с кеф ще долетя до Мюнхен, но някой викенд.
Предатели, срещате се само през седмицата.
Виж целия пост
# 3
хайде и аз  bouquet
Виж целия пост
# 4
Няма ли новини от срещата? Как беше? Не казвате нищо Crossing Arms
Виж целия пост
# 5
Няма ли новини от срещата? Как беше? Не казвате нищо Crossing Arms
Eeee, чакай де, тя преди малко започна, малко търпение Wink Simple Smile Да се приберат, пък да изтрезнеят, ехеее, чак утре сутринта ги чакай Laughing
Виж целия пост
# 6
Хайде и аz тук  Wink
Виж целия пост
# 7
Добра вечер приятелки. Как беше денят ви? Моят ...мм, биваше. Доволна съм от пробната прическа, както и от грима. Мадамата, която ме гримира е супер сладур, много симпатична и най-важното е, че успя да ми срие всички пъпки и мизерии по лицето.
Прическата беше ок, ама на деня Д ще слагам свежи ( и не изкуствени ) цветя в косите, така че ще изглежда различно. За любопитните ето точно 3 снимки, които не са кой знае какво, а и гримът исках да е много, но дискретен. Самата аз се харесах.
Оттук - една, две, три снимки  Sunglasses

Толкова съм притеснена, Сърфе кожухът още го няма. Ти поне препоръчано ли го прати?

Хайде, че ще ми изгори баницата. Спретнах баница с рокфор и мюнстер. Малей, дано няма националистки между вас, че да не се намерят засегнати  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Мислех само "запис" да направя, но след като видях снимките на Мистик не мога да пропусна да й кажа, че изглежда страхотно  Flutter
Виж целия пост
# 9
Бързакови, не мога да ви смогна.
И старата тема не съм я изчела.
Здравейте! И наздраве!
Виж целия пост
# 10
Добавка.
Мистик, видях снимките.
Изглеждаш много невинно.
Виж целия пост
# 11
Здравейте, момичета! Hug Извинявам се, че така се намесвам в темичката ви ама реших да ви попитам за нещо. Embarassed Аз съм пред една дилема. Става въпрос за имунизациите. На моята госпожица и предстои първата ( другата седмица в сряда ), а аз не съм сигурна дали е добре сега да и я поставят или като стане на около годинка. Вие като майки в Германия също сте били в тази ситуация предполагам. Та искам просто да чуя и вашето мнение и опит. Ще се радвам много ако споделите. Аз имам познати майки, които я направиха и други които предпочетоха да изчакат. Зная че всеки сам трябва да вземи подобно решение, но съм любопитна ви как сте постъпили в този момент. Все пак става въпрос за здравето на най-скъпото ни.
Виж целия пост
# 12
Все пак става въпрос за здравето на най-скъпото ни.

И точно заради това съм й слагала всички имунизации по календар Peace
Не съм се и замисляла даже да я оставя неимунизирана.....


Мистик, забравих да кажа, че изглеждаш чудно, а още по-важното е, че и ти се харесваш Simple Smile. Дано и в деня на сватбата се харесаш, че повечето булки от стрес ли, от нерви ли, започват да си намират кусури Wink Laughing
Виж целия пост
# 13
Все пак става въпрос за здравето на най-скъпото ни.

И точно заради това съм й слагала всички имунизации по календар Peace
Не съм се и замисляла даже да я оставя неимунизирана.....

И аz така, zаЩо да се отлага с една година?  newsm78  Сложих дори против пневмококи (но те сега май са вклю4ени в календара  Thinking ) и менингококи.

Мисти, много си хубава  Flutter  а най важното е, 4е и ти самата си харесваШ  Peace
Виж целия пост
# 14
Мистичке, страшна си!  Hug
Риенке, няма решени проблеми бре! Wink

Лека вечер от мен. Пийте по едно да се сгреете! Laughing

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия