АМ- от 2-ка на 3-ка?

  • 491
  • 10
Днес трябва да купувам Милумил-досега бяхме на 2-ката,след 4 дни навършваме на 8 месеца,сега дилемата е: още днес ли да купя 3-ка или да взема последен пакет 2-ка newsm78.Дайте съвет Praynig
Виж целия пост
# 1
Можеш да си вземеш тройката без проблем  Peace
Виж целия пост
# 2
благодаря ти Peace
Виж целия пост
# 3
Можеш по принцип, но аз лично не одобрявам тройките, както и педиатрите тук. Криско и досега си е на двойка.  Peace
Виж целия пост
# 4
Можеш по принцип, но аз лично не одобрявам тройките, както и педиатрите тук. Криско и досега си е на двойка.  Peace
Блонди,какво им е на тройките?

Иначе по темата минахме 9 месец на тройка Peace
Виж целия пост
# 5
Блонди, нали Криско беше спрял АМ-то?

АМ на около 8 месеца престана да пие. До годинка, годинка и нещо откара на тези течни каши, на Нестле и Данон, но АМ не искаше.
След това всякакво прясно мляко отказва, кара само на кисело.

Този пост цитирам, макар че и на други места го казваш.

Извинявай, не се заяждам, но не бих искала някой да се обърка покрай поста ти в тази тема.

Нищо им няма на тройките.  Peace
Виж целия пост
# 6
Не бой се, Виви, няма нужда да ме следиш, няма да заблудя никого  Wink Laughing
Криско не пие АМ, да, отдавна, това не означава, че не го приема. Яде редовно безмлечните си каши с АМ и плодовите си пюрета пак с него  Grinning

Тройките не са лоши, просто са доста ненужно подсладени и сгъстени. Не намирам нужда от това за едно малко дете. Въпрос на избор. В доста страни тройките не са на почти. Тук даже и не се продават, никой не ги препоръчва, може да си ги поръчаш и ги взимаш след няколко дни от аптеката.  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Не те следя.  Grinning Помня. Професионална деформация, вероятно.
В темата става дума за бебета, които пият АМ. Наистина смятам, че някой би могъл да се подведе от това, което беше написала.  Peace
Виж целия пост
# 8
Знам, знам, нямам и грам лоши чувства към теб, напротив  Hug
Няма нищо за подвеждане. Опитах и тройките, докато ги пиеше Криско, опитвали са и с децата си и други около мен. Не знам къде как е, но тук тройките (писала съм го вече), като престоят 20-тина минути и на дъното се отлага една голяма, мазна, спълстена и лепкава буца. Кой знае от какво.  Confused Аз не знам. Но и знам, че дори и разтворена, място нейното място не е в корема на сина ми, който е под или над годинка  Stop

В темата става дума за бебета, които пият АМ.

Синът ми пиеше АМ, било то разтворимо или готова течна каша, и след 7 месеца и годинката  Peace
Виж целия пост
# 9
Доколкото на мен ми е известно, 1 са напълно адаптирани, 2 - частично, 3 - изобщо. Болшинството бебета с напредването на възрастта  Mr. Green отказват напълно или частично адаптираните млека и просто минават на "тройките". Аз давах единица докато не я отказа (към 9 месеца).

Нямаш причина да бързаш с 3, а ако не отказва - давай 1! (мнението е на един известен доктор, завеждащ детско отделение към голяма столична болница)
Виж целия пост
# 10
Доколкото на мен ми е известно, 1 са напълно адаптирани, 2 - частично, 3 - изобщо.

Така казват. Хората  Laughing И аз уж така мисля, но черно на бяло, в инет, в книга, в документ от педиатър... - не съм го прочела, видяла, чула... та не знам и аз вече  Crazy
Единица е супер до 6-ти месец  Peace След това и до 3г е ок двойката, но не и единица дотогава.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия