Как се справихте най-бързо и лесно с целулита,споделете!

  • 6 385
  • 31
Кажете,най-ефектния и бърз метод за целулита.
Виж целия пост
# 1
Ами то бърз начин няма,трябва малко търпение... Лека диета (ограничаване на тесто и сладко), спорт (или поне много разходки), и антицелулитен крем. Аз съм доволна от този на ROC-някъде вече бях писала... И по време на бременността ми,и след това с него нямах целулит. Ползва се една опаковка, после ефекта се запазва няколко месеца.Много е добър,пробвай!

И пак да кажа-търпение в тази борба....бързо не става! Naughty
Виж целия пост
# 2
Докато приемах L- carnitin целулитът ми изчезна
Виж целия пост
# 3
Здравейте,
в съсъедна тема прочетох за един сигурен и лесен вариянт, но естественно и тук водещото е постоянството. Прави се масажна смес от утайка от кафе+ малко чист зехтин. Аз също реших да пробвам, но все още не мога да кажа нищо конкретно, защото съвсем от скоро го правя. Иначе при самият масаж кожата се затопля и почервенява( т.е. се кръвоснабдява мн. добре), а след изплакване е много мека и приятна. Важно е също приемането на много вода, ограничаване на солта(задържа вода в клетките) и ако имате нужда- лека диетка.
След този "вълшебен" ексфолиант, е хубаво да се  намаже кожата с някакво кремче.Тук във форума препоръчват най- различни неща: от маслата на Икаров до маркова фр. козметика. Но можеш да използваш и каквото имаш в момента. Важното е да се прави всеки ден и момичетата гарантират резултати.
Поздрави и успех!
Виж целия пост
# 4
Сигурно нищо няма. Жените сме предразположени към целулит.
За ROC ,  мога да кажа ,че ефекта му е временен . ПОсле положението пак е същото. Mr. Green
Решението е спорт и диета - Постоянно   Crazy
Виж целия пост
# 5
наистина няма бърз начин. Аз миналата година пробвах следното и много ми помогна
Първо наистина ограничих тестените работи и мазнините - сладкото трака и не ограничих, но бях чела някъде, че един шоколад го изгаряш докато стигнеш от блока до спирката на автобуса а една свинска паржола може цял ден да не я изгориш Simple Smile
Доста трудно ми беше, защото обожавам месо,  1dating но пък ядях доста риба и пилешко.
Един ден в седмицата карах само на портокали - адски ми помогна да доизгоря каквото имах по мен.
Търках се с отайка от кафе два пъти на ден, във форума го прочетох някъде и десйтва, и след като се изплакна се мажех сутрин с Dove Intensive ако не се лъжа се казваше, а вечер с Дева розовата - мисля чер е слим ефект) За два месеца се вкарах в страхотна форма за морето, особено като се има предвид че бях родила преди 5 месеца.  Peace
Та идеята ми беше, това на мен ми помогна, намери на теб кое как ти действа, но определено ще трябва да съчетаеш няколко неща за да стане. И както пише по-нагоре - много движение, аз определено нямам избор, като повечето мами тук, защото сладураната ми е страшно подвижна а и като тичам за работа - не ми трябва фитнес  Joy
Виж целия пост
# 6
Аз също съм ползвала Рок и бях много доволна,но изхабих към 3 опаковки.След второто раждане ми се появи отново малко целулит и тогава ходих на 10 процедури с масаж в един салон,работят с френска козметика Гуинот и бях мноооого доволна-смалих си и обиколката на дупето и бедрата,стегнах фигура и...Опразних джоба на мъжо Laughing
Е нали всички сме доволни JoyИ той ми се кефи сега на стегнатото тяло и аз съм щастлива. Joy
Виж целия пост
# 7
От масажите с мед съм най - доволна, също масажи маслото на икаров с вендузи , през вечер
Виж целия пост
# 8
Аз също съм ползвала Рок и бях много доволна,но изхабих към 3 опаковки.След второто раждане ми се появи отново малко целулит и тогава ходих на 10 процедури с масаж в един салон,работят с френска козметика Гуинот и бях мноооого доволна-смалих си и обиколката на дупето и бедрата,стегнах фигура и...Опразних джоба на мъжо Laughing
Е нали всички сме доволни JoyИ той ми се кефи сега на стегнатото тяло и аз съм щастлива. Joy

бихте ли дали повече инфо за този крем РОК от къде го купувате колко струва?
Виж целия пост
# 9
janiz 
ще кажеш кой е салона?
Виж целия пост
# 10
Чела съм ,че най-мощното средство срещу целулит е зеления чай-доказано е,че азиатките не страдат от целулит и това се отдава на голямата консумация на чая.
Със сигурност трябва да се приемат много течности-2 л вода на ден.
Има много добри отзиви за масажите с мед, но и при тях трябва постоянство.
Майкъл Търмънд покзваше едно упражнение,което било много добро според него-заставаш прав и стягаш всички мускули на седалището,задържаш така 10 сек и повтаряш колкото можеш-да кажем 100 пъти на ден.Освен за разкарването на целулита помага и за стягането на дупето.
Виж целия пост
# 11
Повечко вода !
Виж целия пост
# 12
janiz 
ще кажеш кой е салона?
Ескейп е салона.На чаталджа,в уличките/някой си генерал/.Процедурата беше 30 лв,но според мен сега е повече.Трябва да попиташ.Бях мнлооого доволна.А Рок,моделинг антицелулит с ретинол А си го взимам от една аптека за 49 лв.Но тия дни ще ходя до първа частна аптека на червения площад и там правят 10 % отстъпка.
Сега ползвам на Авон антицелулитният и нямам засега мнение по въпроса.А някой има ли?Определено Рок ми е слабост Laughing
разбрах че някои форумки са ползвали на Кларинс един продукт за цялото тяло но идва някъде 70 лв.Ако не ви е скъпо мога да кажа точното име на продукта.
Виж целия пост
# 13
За едно упражнение бях чела - заставаш прав, навеждаш се напред докато дланите докоснат земята и стоиш така доколкото можеш-отзад всичко изтръпва, чак колената почват да не ти държатпо някое време. И го правиш честичко. И поне месец, месец и нещо. Не знам още дали има ефект сега пробвам пък да видим, поне няма да попречи
Виж целия пост
# 14
аз пия зелен чай, но не съм много редовна и явно за тва не виждам ефекта, но ще пробвам да видим за ко иде реч.
за мен истината е в спорта и правилното хранене.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия