тест Sure Check

  • 14 386
  • 66
Какво Ви е мнението за този тест и дали има случаи да дава грешен резултат.Вече 4-ти тест правя с три различни резултата.
Виж целия пост
# 1
При мен винаги всичко е било точно, много съм доволна от този тест.
Прави си теста сутрин, с първата урина, тогава нивото на хормона е най-високо и отчита най-точно.
Може да дава грешен отрицателен резултат всеки тест принципно, но не и грешен положителен.  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Този тест е много точен PeaceНе знам какви са другите,които си позвала,но този е категоричен на първия ден от закъснението.
Виж целия пост
# 3
Блонди е права Peace
И аз не съм имала грешни резултати от него.
Виж целия пост
# 4
Какви са тези 3 различни резултата Mr. Green Възможните при тези тестове май са само два - или си бременна или не. На теб някакъв среден вариант ли ти се пада Wink
Виж целия пост
# 5
При мен винаги всичко е било точно, много съм доволна от този тест.
Прави си теста сутрин, с първата урина, тогава нивото на хормона е най-високо и отчита най-точно.
Може да дава грешен отрицателен резултат всеки тест принципно, но не и грешен положителен.  Simple Smile
Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 6
И при мен винаги си е показвал правилно мисля че е един от най-точните тестове Peace
Виж целия пост
# 7
Какви са тези 3 различни резултата Mr. Green Възможните при тези тестове май са само два - или си бременна или не. На теб някакъв среден вариант ли ти се пада Wink
  Peacehahaha Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 8
Аз съм го ползвала само венъж(резултата е налице Mr. Green),но мисля че е от най-точните тестове Peace
Виж целия пост
# 9
ако пиеш някакви лекарства е твърде възможно
моя приятелка и излезе 2 черти,а после се оказа,че от лекарства е отчело наличие на нещо си там в урината
Виж целия пост
# 10
Така..първият тест на 2-рия ден от закъснението -положителен с много бледа розова лентичка,след 2 дни никакъв резултат,т.е.бяло прозорче Rolling Eyes,трети тест-след 1 ден -отрицателен,и днес отново отрицателен ,с малко въображение една много,много лека лентичка.Никога не ми е закъснявал цикъла , естествено без да съм бременна ,та затова се учудвам на отчетения резултат.

Виж целия пост
# 11
ако пиеш някакви лекарства е твърде възможно
моя приятелка и излезе 2 черти,а после се оказа,че от лекарства е отчело наличие на нещо си там в урината

Да, това си е упоменато в листовката.
Виж целия пост
# 12
Правила съм само един тест и даде правилен резултат.
Не знам на какво се дължат различните резултати при теб newsm78

Вече 4-ти тест правя с три различни резултата.
Виж целия пост
# 13
Не пия никакви лекарства освен фолиева коселина,то ние си правим бебе,но не мога да разбера защо два отеицателни резултата и една седмица закъснение newsm78
Виж целия пост
# 14
Може да имаш седмица закъснение, дори две е нормално закъснение.
И аз съм доволна от този тест, правих два и двата дадоха правилен резултат.
Отиди на гинеколог за най-сигурен резултат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия