www.8ty8beauty.com - поръчвали ли сте от този сайт?

  • 618
  • 3
Интересува ме някой поръчвал ли е от този сайт, има ли доставка до България и колко струва?
Направиха ми впечатление ниските цени на лаковете OPI и China Glaze. Дано някоя от вас да сподели опит.  Thinking
Виж целия пост
# 1
Ето още един сайт, където предлагат ОPI на много добра цена. Цък Но няма доставка до България, всякакви други страни има, но не и нашата мила родина. Много ми е интересно в страни от третия свят, кой се лакира с OPI?
И аз моля ако някой е поръчвал от тези или др сайтове лакове на OPI да даде повечко информация. Мога да си направя поръчка до Германия.

Сега разгледах за малко сайта, още по-евтини са и има доставка до България. Само не знам каква е цената на доставката.

Самее, ако може да смениш заглавието на темата, да има нещо свързано с OPI, защото така може скоро и да не получим отговор. А когато има  OPI в заглавието, ще привличе по-голям интерес.  Peace
Виж целия пост
# 2
Pepsi_80, благодаря ти,че се отзова. Ще те послушам, но не съм сигурна, как мога да променя заглавието на темата Shocked.
Ще помогнеш ли?  ooooh!
Виж целия пост
# 3
Хехе, аз давам съвете, но като не знам как да стане.  newsm78 Предполагам, че трябва да има начин, ще се разчовъркам утре из форума.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия