новото мляко на Нестле - Нестоген с пребиотици!!

  • 553
  • 6
моля някой с опит с това мляко да сподели? Дали причинява запек и дали в него няма някоя вредна съставка?с
Виж целия пост
# 1
Мило момиче, вредни съставки в АМ млеката няма.  Simple Smile Относно запека - индивидуално е.
Моят син хипер и ужасно се запече от НАН и Фризолак, но нямаше грижи с Аптамил. При други бебета - обратното.
Виж целия пост
# 2
знам че трябва да е така, но споменават за някакви генно модифицирани съставки в него, а аз не искам да го сменям. Тъкмо му свикнахме!!!
Виж целия пост
# 3
Не го сменяй. Ако се панираме за всяко ново и безконечно инфо за пазара и продкутите, трябва да се гръмнем и няма да намерим най-доброто. Не се замисляй, щом му харесва - давай  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Аз го давам,въпреки инфото за тези съставки,което също бях чула.Аз съм довола,бебка също!Не запича,а напротив-има добър ефект за храносмилането!
Виж целия пост
# 5
Ние го ползваме от самото начало, когато беше в металните кутии. Пробвахме Фризолак и Нутрилон но последва запек и повръщане. Откакто е в новите опаковки по трудно се разбива и понякога се задавя но си го хапва с удоволствие и нямаме никакви проблеми.  Peace
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви за отзивите. Падна ми голям камък от сърцето!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия